Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

hur myslim, ze je na tom spidak :D ten byl rano dobre mimo :smich: no kdyz vy vsici slavite, koukate na TV ci jdete hrat basket - idu za chvilu projet auto po praglu - nejak me to dnes nestacilo...

já za tím volantem chrápal...nikdo neprudil,no nuda...tak sem do vzal na poštát a už sem byl jak rybička :)

Spidi je OK...ted by měl být na oslavách :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
ja ti dam ridice koukej chlastat...ja jeste musim hodit octu do gala a uklidit protoze bude asi prset ;)

ty mě koukej poslat tu písničku :angry:

nemuzu stahuju...muj net by to asi nepobral :(

No nechtej videt jak je ted sviznej muj net :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dorazili.Cesta super,jen před Prahou a potom na zpáteční cestě za Prahou menší deštík.Jak jsem jel z Prahy,tak cca na 50km mi vjela do cesty bílá Octávie Policie,jela asi 2 KM předemnou tak 130,za chvílí nápis stop a bylo to.A pane řidiči,víte kolik jste jel??Říkám 130,i Climatronik mi to ukázal.A oni že né,prej 155 a jestli mám 300 tak jsem asi nekecl,zaplatil a jel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dorazili.Cesta super,jen před Prahou a potom na zpáteční cestě za Prahou menší deštík.Jak jsem jel z Prahy,tak cca na 50km mi vjela do cesty bílá Octávie Policie,jela asi 2 KM předemnou tak 130,za chvílí nápis stop a bylo to.A pane řidiči,víte kolik jste jel??Říkám 130,i Climatronik mi to ukázal.A oni že né,prej 155 a jestli mám 300 tak jsem asi nekecl,zaplatil a jel.

zdar hospodo njn chlapci potřebovali na véču :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dorazili.Cesta super,jen před Prahou a potom na zpáteční cestě za Prahou menší deštík.Jak jsem jel z Prahy,tak cca na 50km mi vjela do cesty bílá Octávie Policie,jela asi 2 KM předemnou tak 130,za chvílí nápis stop a bylo to.A pane řidiči,víte kolik jste jel??Říkám 130,i Climatronik mi to ukázal.A oni že né,prej 155 a jestli mám 300 tak jsem asi nekecl,zaplatil a jel.

njn hold od placatejch čepic se nic dobrýo snad nikdy nedočkáme :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Tak jsme dorazili.Cesta super,jen před Prahou a potom na zpáteční cestě za Prahou menší deštík.Jak jsem jel z Prahy,tak cca na 50km mi vjela do cesty bílá Octávie Policie,jela asi 2 KM předemnou tak 130,za chvílí nápis stop a bylo to.A pane řidiči,víte kolik jste jel??Říkám 130,i Climatronik mi to ukázal.A oni že né,prej 155 a jestli mám 300 tak jsem asi nekecl,zaplatil a jel.

Ja myslim ze za 3 kilecka bych nechtel ani ty ustrizky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...