Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Minulí pátek jsme od Myslivce měli půjčeného na necelou hoďku Roomstera...přece jenom to není octa..(superb) !!! :t

Ja sem si konecne pujcil Octu II, lahoda, ten interier je o necem jinym, svezeni mi prislo podobny jako s tim mojim, samozrejme je to tissi, ale podvozek je jen trosku komfortnejsi nez to moje ted, jinak jizdni vlastnosti velmi podobny. Nejvic se mi na tom libi fakt vnitrek a to ticho. Stara Octa se mi zas libi vic zvenku. Roomster je proti fotkam zvenku docela peknej (az na cumak, to je kentus), ale interier, to je snad sranda, to je HNUS ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haló haló včera to tu budil Cosby a bylo pět ráno a dnes tady nikdo vstávat nebude? To jsou všichni po flámu? -_- A já musím makat :(

Jinak Cosby to je velice nice kára, a i když to není octa tak je to pořád škodověnka , takže žádná zrada :t . Kdyby to byl japonec nebo něco podobnýho,to bybyla zrada ale takhle ne. A pokud ti po ránu neřekne cikán Dobré ráno sousede :ph34r: , tak všechny závistivý pohledy tě můžou jen těšit

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik to jede??no 230 jsem s tím jel osobně,pak jsem brzdil.Slyšel jsem,že to má na 230 omezovač,ale nevím.Každopádně kámoš to má v A6 a jemu to omezovač v 230 utne

Mně to taky v 230 utne.. Jel jsem se svým 220, ale na českých dálnicích...to se nedá vydržet..Taky jsem hned brzdil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik to jede??no 230 jsem s tím jel osobně,pak jsem brzdil.Slyšel jsem,že to má na 230 omezovač,ale nevím.Každopádně kámoš to má v A6 a jemu to omezovač v 230 utne

no konečně ... pořádná kára... aspon že máš manuál.... taky jsem už o něm uvažoval.. hele a máš toho slabšího nebo silnějšího...

počítej stím ,že s toho trochu poteče olej... to každá V6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar bando.

Cosby congratulation!  Jak sousedi, skřípaj zubama?

Myslíš si, že tvůj avatar je to nejlepší co tam můžeš mít? Já jen, že tady mám přístup každej člověk, tak že i děti.

Ale tvoje věc :disgust:

A k tomu je ta pica jeste hnusna :angry:

Pro mne je každá hnusná :smich: , tak že neposoudím :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar bando.

Cosby congratulation!  Jak sousedi, skřípaj zubama?

Myslíš si, že tvůj avatar je to nejlepší co tam můžeš mít? Já jen, že tady mám přístup každej člověk, tak že i děti.

Ale tvoje věc :disgust:

A k tomu je ta pica jeste hnusna :angry:

Pro mne je každá hnusná :smich: , tak že neposoudím :p

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéé kikinka, ahoj šmudlíku :wub:

achoooj Pavliku ty kluku ušatá :wub::wub:-_-

Tak co ty šmudlo, ještě stále TIR ???? ;)

jasně pořád a zas a znovu

A jde to?

Jak jinak, porád zlobíš? :p

jo zatím to jde horší to bude až bude bodovej system a já nikdy nezlobil já to ani neumím :o:o:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...