Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

achooj Rádo :D  -_-  naštěstí se sníh neudržel ;) ale i tak je hnusně tady,za chvíly jedu do Jihlavy

no tady taky chčije jak sviňa :disgust: tak hlavně vopatrně a klidnou cestu. -_--_--_-

raději si vemu auto na zimákách sichr je sichr ;) ......v půlce dubna sněží :(:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topré játro

Ja jsem to rikal,ze jeste v Kladne zasnezi a taky ze jo. Vcera jsem toho mel pelne brele

Zdar kochtíku,jak sem včera čet tak si vše v neděli stihnul objet . -_--_--_--_- kam jsi se poděl když jsme vyjížděli tak jsi byl za mnou a pak jsem vás Tě už nezahlíd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdu díš djáblíku :D

jj kuwa aby člověk pomalu lítal s plamenometem nebo něčím podobným aby ten boršus už konečně zmizl :disgust:

jak sem trocha v neděli po dálnici "provětrával" auti bylo prázdno nikde žive duše tak na tachu 180 a najednou mě zezadu probliklo cosi černýho, tak sem uhnul a kolem mě se prohnalo černý eRSo tipoval bych že na maďarských SPZ :o tak sem si řekl v duchu něco o hovadu a zredukoval speed na 130 a pak se jak pomalu sjíždět směr domov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdu díš djáblíku :D

jj kuwa aby člověk pomalu lítal s plamenometem nebo něčím podobným aby ten boršus už konečně zmizl :disgust:

jak sem trocha v neděli po dálnici "provětrával" auti bylo prázdno nikde žive duše tak na tachu 180 a najednou mě zezadu probliklo cosi černýho, tak sem uhnul a kolem mě se prohnalo černý eRSo tipoval bych že na maďarských SPZ :o tak sem si řekl v duchu něco o hovadu a zredukoval speed na 130 a pak se jak pomalu sjíždět směr domov ;)

no kdyby to bylo něco bílého,tak jsem to byl já :p:p:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...