Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

ahoj Dimi, takze kolecka uz budes mit po dlouhem cekani doma?? :D mno aby ti nezavolal, ze se musel otocit, bo ty kola nechal doma :smich::p

Ahoj Katchorko,

pozdravuje tě Terry.

No včera lump volal, že se moc omlouvá, ale že mu do toho něco vlezlo, tak jsem zvědav ... říkal, že kolem 17:00 bude vyjíždět z Brna

Už se těším, jen sehnat pneu by to chtělo

Editováno: , autor: Dimi-Dimi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Katchorko,

pozdravuje tě Terry.

No včera lump volal, že se moc omlouvá, ale že mu do toho něco vlezlo, tak jsem zvědav ... říkal, že kolem 17:00 bude vyjíždět z Brna

Už se těším, jen sehnat pneu by to chtělo

jukni do klican...maj tam sicel lehce jety ale da se tam velmi dobre nakoupit za super peniz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D škoda,že nemáš pravdu  :(

a co ty,jak se vejde  :D

Ale tak vejde se, jednou sem, podruhe tam ... :D:D:D

A vede se celkem dobře ... dneska jedu k vám do Práglu pro kola, takže nálada se s přibývajícím časem zlepšuje ...

Jinak příště, až něco spácháme v Bouli, tak musíš dorazit ...

já vím,ale restaurace neé ;)

pro jaký kola jedeš :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Katchorko,

pozdravuje tě Terry.

No včera lump volal, že se moc omlouvá, ale že mu do toho něco vlezlo, tak jsem zvědav ... říkal, že kolem 17:00 bude vyjíždět z Brna

Už se těším, jen sehnat pneu by to chtělo

jukni do klican...maj tam sicel lehce jety ale da se tam velmi dobre nakoupit za super peniz ;)

Čao Baui,

já chci jetý ... Kam se to mám kouknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honziku a uz si prebaloval?? :smich: bacha na kluky - majive zvyku curat po sundani plinky na stenu :D ::' to jen takova pratelska rada ;)

nene akorát jsem něco dělal a Lu začala přebalovat a já se přišel koukat a najednou říkám jééé on čůrá :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...