Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ja bohuzel makam, ze nemam moc cas sem ani juknout :( Ale dneska tu do pul devaty nebudu, kdyby se meli posrat  :ph34r:  ;)

Já furt říkám že neměli rušit ty pracovní soboty. :smich:

Pak bych to, co mam delat (v nemecku maj na moji pozici 4 lidi a kazdej z nich ma 2x tolik co ja), mozna jakztakz stihal :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bohuzel makam, ze nemam moc cas sem ani juknout :( Ale dneska tu do pul devaty nebudu, kdyby se meli posrat  :ph34r:  ;)

Já furt říkám že neměli rušit ty pracovní soboty. :smich:

Pak bych to, co mam delat (v nemecku maj na moji pozici 4 lidi a kazdej z nich ma 2x tolik co ja), mozna jakztakz stihal :(

Mě povídej že já se líp neučil ty jazyky už bych byl dávno v pr.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jedna důležitá věc, dnes v cca 13.00 mi přišel potvrzovací mail, že jsem se oficiálně stal členem OC, takže jedna runda na mně-nalívám tequilu a teplé pivo, příp. vínko z předchozí stránky  :smich:  -_-  -_-  -_-

jo a: díky Vitto ;)

Tak Gratulácija. A taktéž škopek. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jedna důležitá věc, dnes v cca 13.00 mi přišel potvrzovací mail, že jsem se oficiálně stal členem OC, takže jedna runda na mně-nalívám tequilu a teplé pivo, příp. vínko z předchozí stránky  :smich:  -_-  -_-  -_-

Vítej clubáku -_--_--_--_-

Zdar Márty -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bohuzel makam, ze nemam moc cas sem ani juknout :( Ale dneska tu do pul devaty nebudu, kdyby se meli posrat  :ph34r:  ;)

Já furt říkám že neměli rušit ty pracovní soboty. :smich:

Pak bych to, co mam delat (v nemecku maj na moji pozici 4 lidi a kazdej z nich ma 2x tolik co ja), mozna jakztakz stihal :(

Mě povídej že já se líp neučil ty jazyky už bych byl dávno v pr.....

No ja umim 3 aktivne, a dalsi 2 pasivne, a stejne si honim tady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...