Přejít na obsah

HOSPODA č.4


baurak

Doporučené příspěvky

Ja osobne jsem vcera tak nejak jedl v posteli,pak jsem dal talir na zem a najednou jsem se probral v 1 rano oblecenej v posteli,tak jsem se svliknul a pokracoval jsem dal. Vcera,co tak dneska posloucham byl tady na Kladensku nejakej unavnej den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne jsem vcera tak nejak jedl v posteli,pak jsem dal talir na zem a najednou jsem se probral v 1 rano oblecenej v posteli,tak jsem se svliknul a pokracoval jsem dal. Vcera,co tak dneska posloucham byl tady na Kladensku nejakej unavnej den :)

tak to já jsem se večer neplánovaně pěkně střihnul :p:D nějak to sedlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvadrat, ted sem jel z rachoty a tem proti fakt nezavidim....normalne jizni spojka stoji od Bechovic, kde rano zacali provoz svadet do jednoho pruhu kdyz sem jel do prace, az ke Strzi, to znamena nakejch 13-15km, to je MASO! :ph34r: fakt to posledni dny stoji za hovno s tou dopravou, a busy mhd v tom a mne to prestava jezdit :(:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvadrat, ted sem jel z rachoty a tem proti fakt nezavidim....normalne jizni spojka stoji od Bechovic, kde rano zacali provoz svadet do jednoho pruhu kdyz sem jel do prace, az ke Strzi, to znamena nakejch 13-15km, to je MASO! :ph34r: fakt to posledni dny stoji za hovno s tou dopravou, a busy mhd v tom a mne to prestava jezdit :(:t

to mi povídej ;) to jsou zážitky po Praze :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurvadrat, ted sem jel z rachoty a tem proti fakt nezavidim....normalne jizni spojka stoji od Bechovic, kde rano zacali provoz svadet do jednoho pruhu kdyz sem jel do prace, az ke Strzi, to znamena nakejch 13-15km, to je MASO!  :ph34r:  fakt to posledni dny stoji za hovno s tou dopravou, a busy mhd v tom a mne to prestava jezdit  :(  :t

to mi povídej ;) to jsou zážitky po Praze :disgust:

Czaw chlape -_-

To teda jo, ja nastesti jezdim rano smerem z Prahy a odpoledne z5, jinak bych se z toho asi zblaznil :( A bude asi cim dal hur. A k tomu jezdecke umeni vetsiny ridicu fakt je co rict, obzvlast damy vytahly sve corsy, kacka nebo pola, protoze prestalo snezit a to cloveku zustava brzdovej pedal stat teda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...