Přejít na obsah

Predradny odpor


Ice

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Odpor jde úplně jednoduše.Kup si tepelnou pojistku se správnými hodnotami a pak rozlom elektrikářskou čokoládu a vyndej ty vnitřky.Potom je našroubuj na ty vývody a pak do těch druhých tu tepelnou pojistku.Mám to tak už tři měsíce a pohoda,jede to jak má.Cena za opravu cca 20 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tam dal niekto aby mu asi neodchádzal odpor  stále =) 

starý odpor som vytrhol kliešťami a new priletoval... v elektrosúčiastkách stál 1€= 26Kč

Jak jsi to letoval,když se cín se taví při menší teplotě než má ten odpor?Ta tepelná pojistka tam je navařená právě k vůli těm teplotám.

Editováno: , autor: Fosgen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fosgen-dobrej nápad s tou čokoládou,ale já vůl ten origo vyhodil,na Viku dávat nebudu.Ani jsem nebyl v autě ještě to vymontovat,ale jak to hořelo,tak černej dým z průduchů topení-tak asi Vika dostal pořádně,když tak kouřilo ze všech stran.

V týdnu zajedu na vrakoviště a podívám se na origo a udělám to dle Fosgena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Lidičky,potřebuju ještě jednu radu-kam směřují šipky na pylovém filtru??já vůl starý vytáhnul a nekoukl jsem na jakou stranu má být otočený-nyní ho mám že šipky jdou na stranu k řidiči-nemá to být na stranu spolujezdce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus kluci.Jsem si bezradnej a doufanm že budete moje záchrana.Mam fabku 2000 SDI a hřeje se mi kabel na bateriaku pod č.2 Nějak jsem se tady začetl o tom podělaným odporu a tak nějak jsem si vzpomněl že mi to začlo hořet když jsem dalvětrak na 4 Je možné že je to tím odporem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...