Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

takze hosi, hlasim, ze jsem to dneska poslala jedny nande do zadku :disgust::( takze cicina je kaput, bez ocicka, bez masky, takze tak....

Jestli to nebylo z té přemíry "imaginárníhoNETsexu" z těchto stránek lol

(a teď vážně: soucítím s "čičinou" a přeji brzké uzdravení (samozřejmě její).

Na copak jsme to při tom BUM BÁC asi mysleli? :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze hosi, hlasim, ze jsem to dneska poslala jedny nande do zadku :disgust::( takze cicina je kaput, bez ocicka, bez masky, takze tak....

Jestli to nebylo z té přemíry "imaginárníhoNETsexu" z těchto stránek lol

(a teď vážně: soucítím s "čičinou" a přeji brzké uzdravení (samozřejmě její).

Na copak jsme to při tom BUM BÁC asi mysleli? :worthy

prave ze to bylo z premiry realnyho sexu (z premiry ne ;) ale i tak to bylo dobry) a co asi tak muze delat zenska, kdyz uprostred prahy do kopce!!! a jeste kdyz je to ucpany a jede se 20cm za sebou, delat, ze z toho naboura?????,, ano, kaju se a priznavam, ze sem pitoma, ale cetla sem si co??? no smsku, anooooooooo, jenze ta nanda prede mnou se taky rozhodla z nicehonic ze si zastavi a ja ji uz nestacila objet, vyhnout se a ten za mnou mi taky visel na zadku, takze nez to mit z obou stran, tak sem to poslala dopredu no.... :feve: takovejch jmen co mi dali ti, co nas mmuseli objizdet, jeeeeezisi . a to sem na sebe byla pysna, jak skvele ridim, no pekny prd, je konec, jsem proste jen zenska za volantem :aggressive:

a dekuju za prani, zejtra jdem k doktorovi... kdyz sem dorazila do servisu, kdy mi ji jako vezmou, tak jak me uz videl prijizdet, tak se culil, blbec :aggressive: takova vostuda.........

a aby to bylo k diskuzi, sex v aute??? az bude cicina zase zdrava a ja taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze hosi, hlasim, ze jsem to dneska poslala jedny nande do zadku :disgust::( takze cicina je kaput, bez ocicka, bez masky, takze tak....

Jestli to nebylo z té přemíry "imaginárníhoNETsexu" z těchto stránek lol

(a teď vážně: soucítím s "čičinou" a přeji brzké uzdravení (samozřejmě její).

Na copak jsme to při tom BUM BÁC asi mysleli? :worthy

prave ze to bylo z premiry realnyho sexu (z premiry ne ;) ale i tak to bylo dobry) a co asi tak muze delat zenska, kdyz uprostred prahy do kopce!!! a jeste kdyz je to ucpany a jede se 20cm za sebou, delat, ze z toho naboura?????,, ano, kaju se a priznavam, ze sem pitoma, ale cetla sem si co??? no smsku, anooooooooo, jenze ta nanda prede mnou se taky rozhodla z nicehonic ze si zastavi a ja ji uz nestacila objet, vyhnout se a ten za mnou mi taky visel na zadku, takze nez to mit z obou stran, tak sem to poslala dopredu no.... :feve: takovejch jmen co mi dali ti, co nas mmuseli objizdet, jeeeeezisi . a to sem na sebe byla pysna, jak skvele ridim, no pekny prd, je konec, jsem proste jen zenska za volantem :aggressive:

a dekuju za prani, zejtra jdem k doktorovi... kdyz sem dorazila do servisu, kdy mi ji jako vezmou, tak jak me uz videl prijizdet, tak se culil, blbec :aggressive: takova vostuda.........

a aby to bylo k diskuzi, sex v aute??? az bude cicina zase zdrava a ja taky...

:doh ženská, no lol

lollollol

a aby to bylo k diskuzi, sex v aute??? az bude cicina zase zdrava a ja taky...
Co dodat? :kol-130: ženská, no lol

lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dekuju za prani, zejtra jdem k doktorovi... kdyz sem dorazila do servisu, kdy mi ji jako vezmou, tak jak me uz videl prijizdet, tak se culil, blbec :aggressive: takova vostuda.........

velké škody?

ahoj, ale ne, asi ne, ale kdyz ji vidim, tak je mi do breku :help:

nejhorsi je na tom to, ze si za to muzu sama! to me asi sere nejvic :aggressive::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dekuju za prani, zejtra jdem k doktorovi... kdyz sem dorazila do servisu, kdy mi ji jako vezmou, tak jak me uz videl prijizdet, tak se culil, blbec :aggressive: takova vostuda.........

velké škody?

ahoj, ale ne, asi ne, ale kdyz ji vidim, tak je mi do breku :help:

nejhorsi je na tom to, ze si za to muzu sama! to me asi sere nejvic :aggressive::)

tak ať je to co nejlacinší ...

tak aspoň poučení pro příště že za jízdy nepatří do ruky ani pánské přirození ani mobil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dekuju za prani, zejtra jdem k doktorovi... kdyz sem dorazila do servisu, kdy mi ji jako vezmou, tak jak me uz videl prijizdet, tak se culil, blbec :aggressive: takova vostuda.........

velké škody?

ahoj, ale ne, asi ne, ale kdyz ji vidim, tak je mi do breku :help:

nejhorsi je na tom to, ze si za to muzu sama! to me asi sere nejvic :aggressive::)

tak ať je to co nejlacinší ...

tak aspoň poučení pro příště že za jízdy nepatří do ruky ani pánské přirození ani mobil ;)

kdyz neridem tak jiste, ale kdyz budu sedet u spolujezdce, tak to je jiny pravidlo ne??? ;) j vim, tak ja netelefonuju za jizdi, ale je fakt, ze smskovani je asi mnohem horsi, ptz na to cumim ze jo..... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz neridem tak jiste, ale kdyz budu sedet u spolujezdce, tak to je jiny pravidlo ne??? ;) j vim, tak ja netelefonuju za jizdi, ale je fakt, ze smskovani je asi mnohem horsi, ptz na to cumim ze jo..... :rolleyes:

když budeš sedět u spolujezdce, tak se můžeš rozptylovat jak chceš ;) , ale aby zase nebyl příliš rozptýlený řidič :) , ono zůstat tam pak zaklíněný s otevřeným poklopcem ... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz neridem tak jiste, ale kdyz budu sedet u spolujezdce, tak to je jiny pravidlo ne??? ;) j vim, tak ja netelefonuju za jizdi, ale je fakt, ze smskovani je asi mnohem horsi, ptz na to cumim ze jo..... :rolleyes:

když budeš sedět u spolujezdce, tak se můžeš rozptylovat jak chceš ;) , ale aby zase nebyl příliš rozptýlený řidič :) , ono zůstat tam pak zaklíněný s otevřeným poklopcem ... :p

to mas asi pravdu, ale zase je to malicko adrenalin ne???

tweetaku, ty s nama nemluvis??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tady je zase docela narvano co??? jinak, uz mam opraveno :palec2: takze vzuhru do ulic a ohrozovat republiku. Ve ctvrtek dokonce az za hranice na slovensko, jupi, snad tam prede mnou nikdo nebude rychle brzdit ....... :rolleyes:

A jéje, bacha na Drčicúúúúú lol:doh:kol-35:

grrrrrrrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr ;)

a zpatky ze slovenska si povezu maly psi miminko, takze pojedu opatrne nebooooj :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...