Přejít na obsah

Spodní kryt motoru


Berry

Doporučené příspěvky

No a ještě má jednu podstatnou věc.jelikož se diesely pomalu ohřívají a při velmi nízkých teplotách se dokonce na volnoběh ochlazují,slouží do jisté míry i jako "tepelná barikáda"jinak origo kryt má takové vzduch bažky,které slouží i jako tlumič hluku.Neorigo.výrobky toto nemají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ho tam teda na houby nemam, kdyz vidim ostatni s Octaviema, ktery tam ten kryt nemaj, jak maj doslova zaprasenej motor :ble , tak dekuji, ze takova vec existuje. Kdyz s autem budes jezdit jako clovek, tak ten kryt nerozlames a bude splnovat to co ma.

:disgust: zeptej se toho kdo prorazil vanu na co tam ten kryt je. Souhas s tím, že jako ochrana proti načistotám to je good. Ale ten "plechovej" co se tam dával dřív byl tedy 1000x lepší.

Já jezdím jako člověk :angry: . Si myslím, že v zimě jezdíš autobusem......pokud jsou na silnici koleje (sněhové) jako prase a nižší auto tak potom pocítíš to, že je tam jenom plast.

P.S. Každej si tam dá co uzná za vhodný. Toto je můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám za 900,origo,neorigo na autodoplňkách

To myslys fakt???Me to nabizeli tedka na jarni prohlidce v origo Skoda servise za 2400,-Kc vcetne dane.Mel jsem totiz ulomene jedno ocko a kryt odstaval,tak jsem tam nanytoval kus plechu trnakama a je to opravene a je klid.Jeste,ze jsem se nenechal uchlacholit a nenechal jsem si to tam vymenit.Smejdi jedni zlodejsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&...or-stred-diesel

jen ho momentálně nemají, i tady se mi zdá docela drahý, určitě se dá sehnat i podstatně levněji.Vím, že polští výrobci cenu tlačí někde k 500,- ... Ale nemá ty protihlukové vycpávky jako origo. Já ho mám také popraskaný a dokud neodpadne úplně, tak ho budu pořád drátovat a spravovat, jak to jen půjde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&...or-stred-diesel

jen ho momentálně nemají, i tady se mi zdá docela drahý, určitě se dá sehnat i podstatně levněji.Vím, že polští výrobci cenu tlačí někde k 500,- ... Ale nemá ty protihlukové vycpávky jako origo. Já ho mám také popraskaný a dokud neodpadne úplně, tak ho budu pořád drátovat a spravovat, jak to jen půjde!

Poláci ho mají ale s laminátu a bohužel vydrží míň než origo.Jinak pěkně udělaný je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj kamos ho nemnel je fakt ze jezdil jako prase ale v zimne sme otevreli motor a byl plnej snehu skoda ze sem nevjedel ze tu bude takovi tema vyfotil bych to as budete vjedet o strance slevnejma krytama tak ji sem dejte urcite to khodne znas oceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...