Přejít na obsah

Superb combi:)


Chudej student

Doporučené příspěvky

No neni to zly,ale je to v podstate Pasik s predkem ze Supa...Ja osobne bych si pod pojmem Superb Combi predstavoval Superba s predelanym zadkem.Neco ve stylu MB E classe v kombiku...Takovej peknej kulatejsi ten zadek....Ale jinak se mi tam mooooc libi ten volant,jak je tvarovanej... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to zly,ale je to v podstate Pasik s predkem ze Supa...Ja osobne bych si pod pojmem Superb Combi predstavoval Superba s predelanym zadkem.Neco ve stylu MB E classe v kombiku...Takovej peknej kulatejsi ten zadek....Ale jinak se mi tam mooooc libi ten volant,jak je tvarovanej... :)

Volant z Golfa IV R32...minulej tejden mi prosel jeden pod rukama...lepsi volant neznam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to zly,ale je to v podstate Pasik s predkem ze Supa...Ja osobne bych si pod pojmem Superb Combi predstavoval Superba s predelanym zadkem.Neco ve stylu MB E classe v kombiku...Takovej peknej kulatejsi ten zadek....Ale jinak se mi tam mooooc libi ten volant,jak je tvarovanej...  :)

Volant z Golfa IV R32...minulej tejden mi prosel jeden pod rukama...lepsi volant neznam...

Ze jo?!Ja sem si myslel,ze to bude z R32,nebo neceho tomu podobnyho... :) Vypada genialne!K tomu by mi snad ty ruce prirostly.. :D:D Ale RS volant taky dobre padne do ruky dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to zly,ale je to v podstate Pasik s predkem ze Supa...Ja osobne bych si pod pojmem Superb Combi predstavoval Superba s predelanym zadkem.Neco ve stylu MB E classe v kombiku...Takovej peknej kulatejsi ten zadek....Ale jinak se mi tam mooooc libi ten volant,jak je tvarovanej...  :)

Volant z Golfa IV R32...minulej tejden mi prosel jeden pod rukama...lepsi volant neznam...

Ze jo?!Ja sem si myslel,ze to bude z R32,nebo neceho tomu podobnyho... :) Vypada genialne!K tomu by mi snad ty ruce prirostly.. :D:D Ale RS volant taky dobre padne do ruky dobre...

Z ORS II co mam ja celkem ano..pac ma taky ty gripy..ale normalni triramenko nic moc..ale ani ten co mam ja se neda rovnat s tim R32..je mnohem tlustsi a rizeni s nim je radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to zly,ale je to v podstate Pasik s predkem ze Supa...Ja osobne bych si pod pojmem Superb Combi predstavoval Superba s predelanym zadkem.Neco ve stylu MB E classe v kombiku...Takovej peknej kulatejsi ten zadek....Ale jinak se mi tam mooooc libi ten volant,jak je tvarovanej...  :)

Volant z Golfa IV R32...minulej tejden mi prosel jeden pod rukama...lepsi volant neznam...

Ze jo?!Ja sem si myslel,ze to bude z R32,nebo neceho tomu podobnyho... :) Vypada genialne!K tomu by mi snad ty ruce prirostly.. :D:D Ale RS volant taky dobre padne do ruky dobre...

Z ORS II co mam ja celkem ano..pac ma taky ty gripy..ale normalni triramenko nic moc..ale ani ten co mam ja se neda rovnat s tim R32..je mnohem tlustsi a rizeni s nim je radost :)

To verim,ten z ORS II jsem este v ruce nemel..Bohuzel :( nebo spis sem s nim neridil..

Ale zase na druhou stranu normalni RS trirameno je furt lepsi,nez ten klasickej Fabiackej...

Jinak Ty mas vubec libovou karu... ;)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší volant s jakým jsem měl v poslední době tu čest byl v BMW 130i s M-packetem, těžko si představit něco lepšího. Shodou okolností v současném čísle SM je test stejného auta a o tom volantu (teď si přesně nepamatuju jak to formulovali) píšou, že je to jeden z nejlepších volantů v současné automobilové produkci.

Jinak k tématu, mě se tenhle kříženec moc nelíbí, jak už tu bylo řečeno ty dvě auta k sobě designově nepasují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Jinak ja myslim,ze je spousta dobrejch volantu,jak maji Lamba,Porsche apod...  :D  :D

To máš určitě pravdu, jenomže Lambo ani Porsche mi zatím nikdo nepůjčil, takže nemám konkrétní zkušenosti. :D

No to me bohuzel taky nikdo ne... :( Ale kdyby neco,dam vedet!!! :D-_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Jinak ja myslim,ze je spousta dobrejch volantu,jak maji Lamba,Porsche apod...  :D  :D

To máš určitě pravdu, jenomže Lambo ani Porsche mi zatím nikdo nepůjčil, takže nemám konkrétní zkušenosti. :D

No to me bohuzel taky nikdo ne... :( Ale kdyby neco,dam vedet!!! :D-_-:D

To jsem byl ja preci... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...