Přejít na obsah

Škoda Superb 4


Dixik2

Doporučené příspěvky

Myslím, že tenhle interiér je zatím velké provizorium. I madlo spolujezdcových dveří vypadá jen jako narychlo vymodelované, stejně jako prostor za hlavním displejem vypadá provizorně. I ten přístrojový displej, jak trčí z kapličky, to je hnus na n-tou a nevěřím, že tohle je final.

Je třeba počkat na ofiko představení, řekl bych...

Editováno: , autor: Bubaq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No uvidime ako to bude vyzerat na zivo, ale to ze ten ramik virtualneho cockpitu se nevesel pod kaplicku mi nedava smysl, vyzera to ako keby to tam nepasovalo. A to nebudu mluvit o sirce toho ramiku 🙂 takove se delali na tablety pred 10 lety.

Editováno: , autor: Lake292
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiér jako celek se mi líbí, povedl se. Otázka jak bude vypadat základní výbava, oproti této na fotce, hádám dle kůže asi LaK?

 

Taky se mi nepozdává obrazovka VC, mezera mezi obrazovkami bude možná z pohledu řidiče vypadat divně. To samé ty mřížky mezi středovou obrazovkou a pravým výdechem klimatizace. Hádám, že místo deštníku ve dveřích bude nově prachovka? Z fotky to nejde poznat, tak snad to je plochá lišta a ne děrovaná po celé šířce.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sice už mám auto v garáží, ale fakt jsem zvědavý, jak bude vypadat a kolik bude stát... Ale jestli bude fakt až v květnu, tak bych stejně nemohl čekat. Zatím můj subjektivní pocit je (podle foliovaného liftbacku), že to nebude žádné WOW auto jako byl S 3... Je až moc podobný na VW ale co se týče nového Passatu, tak mi přijde, jako by se čeští vývojáři chtěli VW za něco pomstít...

Editováno: , autor: Mariacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Škoda Superb 4
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...