Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ahoj Martine,

teď o víkendu sem se pustil do montáže tempomatu do mojí new octy, už sem musel starou vyměnit.

Je to 1.8T RS Combi / 2004 :palec2: - taky už po čipu Sportmotor

Při montáži sem narazil na malý oříšek(který sem u přdešlých kamarádů TDI nepozoroval, tak to bylo dotažené) , z patice v přechodu do motorového prostoru nevedou skoro žádné kabely. Takže sem zatím aspoň namontoval páčku a dotáhnul kabely k této svorkovnici. Chci se zeptat jestli tedy stačí napojit 4 kablíky od této 10-ti pólové svorkovnice k 81-pĺové svorkovnici u řídící jednotky? Z pinu T10k/1-T81a/75 , T10k/2-T81a/57 , T10k/3-T81a/38 , T10k/9-T81a/76 a netušíš náhodou jaké konektory do těchto dvou patic patří?

Díky Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž Dálkového ovládání od RAKSO....do oktavie 1.8T předfacelift

zajímavost vozu byla dodělána klima na klimatronic jiné značky a někdo si vůbec nedělal hlavu s rámečkem kolem a docela slušně to napasoval....:-)))))))VIZ FOTO....

post-208-1215772253_thumb.jpg

post-208-1215772257_thumb.jpg

post-208-1215772261_thumb.jpg

post-208-1215772266_thumb.jpg

post-208-1215772270_thumb.jpg

post-208-1215772274_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž Dálkového ovládání od RAKSO....do oktavie 1.8T předfacelift

zajímavost vozu byla dodělána klima na klimatronic jiné značky a někdo si vůbec nedělal hlavu s rámečkem kolem a docela slušně to napasoval....:-)))))))VIZ FOTO....

Tak tohle nedovedu ani já, no a jako že jsem dobrej v prasárnách :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe tak ta klima to je hukot proč si to aspoň majitel nějak nedoaladí to bych blil velebnosti

A proč by to dělal ,když to funguje... :feve: ... no jinak maso ... už jsem viděl něco podobného .. ale o dost lepší spracování ..

to martin ps: no pořádně to uděláš ty ,já a možná ještě pár okolo jinak ... sekce los bastlos.... co čekáš... ?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
jo jo ostrov pag byl docela pěknej .. jen svojí rozlohou ,člověk ani nepoznal ,že je na ostově... jinak okty vHR jezdí pomalu jak u nás má to tam kde kdo i policie ná O2 .. ale kdo tam byl tak asi ví ... ;)

Si sundaval podložky... ??? :p

jak už jsem psal opravdu jsem je sundal kvůli naložení a nehodlal jsem to pak někde na cestě sundavat kvůli případným problémům :-))))))))myslím že by to škrtalo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už jsem psal opravdu jsem je sundal kvůli naložení a nehodlal jsem to pak někde na cestě sundavat kvůli případným problémům :-))))))))myslím že by to škrtalo......

No to je jasné dělat něco na cestě ... :feve:

já zatím v pohodě... jen když jsem jel zrovna na ten pag .. tak nás jelo 5 v autě a cesta necesta tak to semtam škrtlo když to propružilo ... vzadu .. ale myslím ,že si zadek trochu sednul níže než byl .. protože předek jsem hned na začátku musel přizvedávat .. což u zadku zatím nejde... ale asi koupím ty štelovací matice pod pružiny a trochu to přizvednu ... :) no ona ta bedna co mám v kufru ..taky něco váží .. tak možná ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompletní očista zelené po dovolené a k tomu navrácení podložek......HR...

Ahoj Martine,jj takový ručičky šikovný bych potřeboval na autí :) A proč tam vlastně máš ty podložky?To víš,já jsem ve všem učedník,tak jsem zvědavej,no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...