Přejít na obsah

montáž předního spoileru


marsihel

Doporučené příspěvky

Pha v So byla zoufalost, samej podvod :angry:

Co se stalo ? :(

Škoda mluvit...

AAA: Na netu a všude reklama, že tam maj 200 Fabii, jestli jich tam bylo 50 tak hodně. Když jsme si nechali vypsat auta s minimální výbavou co jsme chtěli (ABS? aspoň 1x airbag, origo centrál) tak jich zůstalo asi 5. A pak přijdeš k autu, má podle tachometru údajně najeto 18000 km za 5 let, ale řadička omydlená, pedály taktéž, na klíčku na tlačítkách ani nerozpoznáš tlačítka jak je omačkanej... Další taky super, i stav celkem odpovídá km, ale v kufru brutální svár, housenka, zatřená úplně jinou barvou, ale nikdy nehavarováno...Jsem si myslel, že se poučili, ale asi ne, jediné co mají dobré je ochota personálu, klidně otvírali auta, přiváželi a tak, ale jinak <_<

Auto ESA: Minimum Fabií

Ostatní bazary po Pze: Pár Fabií, většinou bez výbavy (ABS)

Nevím jestli jsme moc náročný, ale auto který smrdí (neodpovídající km, sváry, ...) mi prostě nepřijde dobrý a může mi tvrdit kdo chce, že dneska už se dorbá Fabie bez vady sehnat nedá...ještě bych překousl nelícující nárazník, ale ne sváry v kufru o kterejch prodejce zarytě mlčí. Takže asi tak. Příští sobotu jedeme na Brno a Olomouc, tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybírej z nabídky ojetejch aut v autosalonech škoda..

do bazaru bych taky šel už jen pro nějakou plečku za pár šupů

Jj, k tomu jsme taky po pražské zkušenosti došli, ale tam jsou většinou auta půl roku, max. rok jetá a sámá 1.2 HTP combi <_< Sháním(e) 1.4 hatchback, ideál 2001-2003 a je to těžší než se zdálo :(

Koukni sem, jediné co by stálo za řeč, nicméně značně pochybné...

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A po vybalení - jen se někde stala chyba, neb krom spoileru, mřížek, šroubků a návodu tam podle seznamu má být i lepidlo a to jaksi chybí :angry:

díky za info, to si teda pohlídám, protože za měsíc mě to čeká taky!!! už se mooooooc těším -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A po vybalení - jen se někde stala chyba, neb krom spoileru, mřížek, šroubků a návodu tam podle seznamu má být i lepidlo a to jaksi chybí :angry:

díky za info, to si teda pohlídám, protože za měsíc mě to čeká taky!!! už se mooooooc těším -_-

tak to jsme dvá koho to za měsíc čeká :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za info, to si teda pohlídám, protože za měsíc mě to čeká taky!!! už se mooooooc těším  -_-

Kolovala tady fáma, že za chvíli nebudou, tak si to kdyžtak ověř, hm?

ptal jsem se a prý je to bez problémů... mají ho skladem, tak třeba budou i rádi, že se toho zbaví... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro info, zjistil jsem že v AutoPoly v Příbrami maji už delší dobu skladem novej zadní RS nárazník na fabii, pravděpodobně ho někdo objednal a pak si ho nevzal, takže uý tam tak 3 měsíce leží a koukám jak slevňuje...tedka je momentálně za cca 2000,- takže když byste někdo chtěl tak si tam brnkněte, škoda že nemaji ten přední spoiler někde v akci. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ještě bych měl takovej jeden dotaz pánové ještě před tím než bych to dal lakovat, musím to tam vyzkoušetn a nečisto a nelakovaný to jen tak "přicvaknout" na auto, a nebo se mám na to vyswat, protože přece jenom je to originální příslušenství. jít by to tam mělo :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne ho nejdriv odzkousel ale bylo to zbytecne, pasuje presne :-)

Asi to taky udělám, přeci jenom jistota.

Ještě bych se chtěl dozvědět aniž bych zbytečně zakládal nový téma, jakým způsobem se dá sundat ta otěrová lišta na zadním nárazníku, pravděpodobně jí vrazím taky do laku. Nejspíš bych jí asi vyrejpnul šroubováčkem ven a nebo na to je nějakej specielní fígl? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne ho nejdriv odzkousel ale bylo to zbytecne, pasuje presne :-)

Asi to taky udělám, přeci jenom jistota.

Ještě bych se chtěl dozvědět aniž bych zbytečně zakládal nový téma, jakým způsobem se dá sundat ta otěrová lišta na zadním nárazníku, pravděpodobně jí vrazím taky do laku. Nejspíš bych jí asi vyrejpnul šroubováčkem ven a nebo na to je nějakej specielní fígl? ;)

Taky by mě to zajímalo, moc tam držet nemůže, v neděli jsem pod ní stříkl wapkou a šly z toho tuny bordelu <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych měl takovej jeden dotaz pánové ještě před tím než bych to dal lakovat, musím to tam vyzkoušetn a nečisto a nelakovaný to jen tak "přicvaknout" na auto, a nebo se mám na to vyswat, protože přece jenom je to originální příslušenství. jít by to tam mělo :t

taaaaak a dneska jsem konečně kompletní!!! musím uznat, že ten překryt vypadá skutečně dobře, lépe, než jsem čekal, ale to je asi tou euforií... :-) myslím si, že tě zajímal to číslo příslušenství překrytu, tak na faktuře je uvedeno FAA410003... Jdi do toho!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...