Přejít na obsah

montáž předního spoileru


marsihel

Doporučené příspěvky

ja ty mrizky mel prave taky zabaleny primo v krabici
já ho kdysy kupoval a cena byla vč mřížek, jen už si nepamatuju kolik to stálo(cca do 4000,- to bylo-tušim), ale puvodně mi taky řikali, že mřížky se musej kupovat zvlášť za cca 2000,- nakonec tam ale byli..

Tak jsem tam volal a opravdu jsme se dopídili k tomu, že mřížky a veškerý montážní materiál jsou v sadě, že ty mřížkou jsou jako ND v případě ztráty, poškození, ap....bych je musel praštit, včera na to asi přijít nemohli. Bych je chtěl vidět v pátek kdybych si vzal jen spoiler a sadu mřížek jim tam nechal...

Kéž by to byla pravda, protože už se párkrát stalo, že to co platí u škodovky v Plzni, neplatí v Ostravě... snad to dobře dopadne!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kéž by to byla pravda, protože už se párkrát stalo, že to co platí u škodovky v Plzni, neplatí v Ostravě... snad to dobře dopadne!!!

Taky jsem vážně zvědavej jak to dopadne, stavuje se tam pro to v pátek brácha (stejně to je na jeho budoucí auto:-) a docela mě zaráží, že v úterý klidně objednaj i další sadu mřížek a nezaráží je to - co já, já jim do ETky nebo v čem to hledaj nevidím, ale oni mají vědět a když ne, maj někam zavolat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kéž by to byla pravda, protože už se párkrát stalo, že to co platí u škodovky v Plzni, neplatí v Ostravě... snad to dobře dopadne!!!

Taky jsem vážně zvědavej jak to dopadne, stavuje se tam pro to v pátek brácha (stejně to je na jeho budoucí auto:-) a docela mě zaráží, že v úterý klidně objednaj i další sadu mřížek a nezaráží je to - co já, já jim do ETky nebo v čem to hledaj nevidím, ale oni mají vědět a když ne, maj někam zavolat..

normální škoda servis no ;)

jak sem psal mě to puvodně taky řikali, ale byly tam ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...