Přejít na obsah

montáž předního spoileru


marsihel

Doporučené příspěvky

pánové, ta Vám pěkně děkuju, díky Vašim labužnickejm příspěvkům sem pěkně zmatenej..............dlouho už na něj koukám, ale nemohl sem se doted rozhodnout.........jdu do něj..........jen by mě zajímala jedna věc, kolik stál lak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, ta Vám pěkně děkuju, díky Vašim labužnickejm příspěvkům sem pěkně zmatenej..............dlouho už na něj koukám, ale nemohl sem se doted rozhodnout.........jdu do něj..........jen by mě zajímala jedna věc, kolik stál lak???

Cena laku, naprosto jednoduchá...v autorizovaném servisu škoda...lakování za 2300 kč :D:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, ta Vám pěkně děkuju, díky Vašim labužnickejm příspěvkům sem pěkně zmatenej..............dlouho už na něj koukám, ale nemohl sem se doted rozhodnout.........jdu do něj..........jen by mě zajímala jedna věc, kolik stál lak???

Cena laku, naprosto jednoduchá...v autorizovaném servisu škoda...lakování za 2300 kč :D:t

Tak já jsem dával lakošovi 2500, ale udělal mi k tomu zrcátka, kliky a zadní černou lištu v nárazníku.... samozřejmě, že doklad na to nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...