Přejít na obsah

Silné vibrace od větráku klimatizace


MagicQ

Doporučené příspěvky

Ahoj

už mi to začíná po půl roce pomalu lézt na nervy...

když dám ventilaci na stupeň jedna... tak jak se ten větrák otáčí tak vrže.. při jízdě po městě to je slyšet.. tedy pokud nejede s hudbou na plný koule... ale vypozoroval jsem to že to vrže/skřípe jen pouze když jedu rovně nebo doprava :D to mě docela zaujalo když jedu doleva.. není nic slyšet.... :palec2:

a jakmile to přepnu na silnější stupeň 2-4... tak čím větší stupeň tím silnější vibrace... když to dám na 4.. a ještě nemám zapnutý motor.. tak nejednou se mi stalo že bych si to spletl s motorem...

původní majitel říkal že prej by to mohlo být špatný ložisko ve větráku.. ale že to neměnil pač by se musela rozebrat celá přistrojovka...

a moje otázka je.. když jsem teď měl vyndaný kaslík u spolujezdce tak tam byl větrák.. přišlo mi že ty vibrace vznikají na tomhle větráku.. ale je jenom jeden větrák nebo jsou dva? nestalo se to někomu taky a neměnil to? jak moc je to složitý? a co všechno k tomu budu muset odstranit abych se tam dostal.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

podle me mas vypadany tezitka na vetraku - kdyz to prochazi testem tak se jeste dovazuji kridla na vent. jsou tam nasunute takove kovove plisky

Pokud tam nejsou nebo jsou vypadla tak vybruje

opravte me kdo zna prsnejsi zavadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na to bych se chtěl zeptat, dyž sem demontoval schránku u spolujezdce a už nevim kudy prostrčil ruku až přímo k ventilátoru :), tak tam byl nějaký kus železa, či co, který se extrémě zahříval při zapnutí ventilátoru, neví někdo co to je? jestli nějaká ocharna ventilátoru před spálením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...