Přejít na obsah

Vag kabel


Albín

Doporučené příspěvky

Zdarec,koupil jsem kabel KKL + soft,ale mám s tím problém,když zadám např. řídící jednotka přístrojové desky,napíše mi to,že nebyla nalezena,a tak je to u většiny řj v autě.Co s tím?Nevíte někdo????

jaký konektor má ten kabel? USB nebo com? Musíš nejdříve nahrát ovladač pro sériový virtuální port. V sovtu, který je přiložen k VAGU by měl být návod! Frsim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a proč to neřešíš,tam co jsi to koupil,ptal jsi se tam????? Témata tady na to jsou,tak hledej.

PS: Jinak koupě kabelu...tak to byl dobrej kauf,to ti teda povím :palec2: . Možná to chtělo nejdřív brousit tady,vyhodil jsi zbytečně prachy za něco,jo má hodnotu tak max. 20% té jejich ceny a navíc nemáš nejspíš ani všechen soft a asi ani návod na nastavení portu kabelu.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ehh ted jsem si koupil kabel usb na Obd2,a všiml jsem si že piny 4,5 jsou výš než ostatní piny,máte to i vy? a čip je FTD2.chyba je zařízení nenalezeno nebo není připraveno(ve vag 303.1. tak jestli mám hledat chybu někde jinde(i když mám nastavené stejné porty) ale asi tuším že to bude v ovladačích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přátelé jsem tu zas s asi opět hloupým dotazem.Mám už taky kabel,vše funguje jak má,akorát bych potřeboval jestly nemáte někdo nějaký návod na VAG co který číslo při testování znamená? Třeba vím že při testu motoru když dám číslo 15 a 16,tak s tím mi kámoš testoval chyby na vstřicích.Ale co jsou ostatní? Jsou tam nějaký teploty,otáčky,procenta atd.... ale co se s tím testuje? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj.

Dostal se mi do ruky nefunkční KKL-USB kabel.Nespojí se s žádnou jednotkou.Nainstaluje se převodník (ftdi),nastavím si porty,při testu kabelu ho Vag najde,ale nespojí se s žádnou jednotkou.Neměli by ste někdo schéma k takovému kabelu?Není to žádná čína.Součástky mají sedřené popisky,i na odporech (na některých tak,že jsou poškozené,popraskané),takže krom FTDI čipu nevím co tam je.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno.Schéma nakonec nebylo potřeba.Ty odpory byly některé opravdu popraskané a na jednom byl pěkně ukrytý stuďák.Bylo to vidět pěkně pod mikroskopem.Tak jsem je nahradil novýma,propájel pěkně pomocí tavidla,očistil a kabel běhá super.Kabel je po mechanické stránce super,přesný konektor a obal,ale z hlediska pájení hrůza.Ikdyž viděl jsem i horší,ale to už je asi degenerace z práce,že hodnotím pájení.Takže kdyby měl někdo podobný problém,skusit pěkně propájet studené spoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...