Přejít na obsah

Vrzání, lupání a další podivné zvuky


HanyZ

Doporučené příspěvky

Ahoj,

objevilo se někomu v tomto počasí (mráz, sníh) nějaké vrzání a praskání v autě ? Mě ano, konkrétně mi vrže docela nepříjemně při jízdě černá lišta na střeše na straně řidiče a plasty ve dveřích spolujezdce. Občas loupne sedačka a případně něco v kufru. Má někdo podobné zkušenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vržou mně pravé dveře ,odkládací schránka a spousta dalších věcí, objevuje se to při teplotách kolem -5 stupňů a při oteplení se to zase ztratí. Pak mně ještě lupe v koleně ,ale touž se asi neztratí. V mrazech byhc to lupání a vrzání nijak neřešil. Ahoj Honza. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď začalo cosi lupat kolem budíků. Zítra si jdu k doktorce pro prášky. Nemám sílu ty zvuky poslouchat. Ani rádio tomu nepomůže, protože vím, že to lupe. Potřebuju se s tím nejdřív srovnat psychicky. A vzadu na pravých dveřích mi to lupe takya taky nemůžu zjistit, co to je. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mě teď začalo cosi lupat kolem budíků. Zítra si jdu k doktorce pro prášky. Nemám sílu ty zvuky poslouchat. Ani rádio tomu nepomůže, protože vím, že to lupe. Potřebuju se s tím nejdřív srovnat psychicky. A vzadu na pravých dveřích mi to lupe takya taky nemůžu zjistit, co to je. :aggressive:

Lupání u budíků: My jsme vyměnili otočný přepínač světel (za 200 Kč přes aukro) a dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně zas po zimě vrže něco vpředu u náprav, tak divně gumově, a krásně se to rozléhá po celém autě :huh:

Děje se to při najetí na hup, terénní vlny...kulový čepy na obou stranách jsem vyměnil a gumy stabilizátorů taky... a nic... možná lůžko ramene ?

Tak kdyby někdo věděl...

Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divné gumové vrzání dělají právě nové silentbloky stabilizátoru (staré, ztvrdlé bouchají, nové vržou). Na vrzání pomáhá při montáži silenbloky promazat v místech styku se stabilizátorem práškovým grafitem. Pokud se vám to už nechce rozdělávat, zkuste tam stříkačkou s jehlou stříknout trochu silikonového oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...