Přejít na obsah

Jsem magor ?!?


Xp3

Doporučené příspěvky

Zdar lidi,

povězte mi jsem magor nebo ne?

Sundal jsem origo poklice z origo plechů 185/60 R14 a chtěl je nasadit na origo plechy 165/70 R14. Jenže poklice tam ani za boha nejdou ! :wacko::wacko::feve::blink:

Poklice na plechy R14 jsou snad jen jedny, nebo ne ???

Nakonec jsem je tam namlátil silou, ale jsou celé zohýbané a odchlipují se od kol.

:wacko::wacko::wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi,

povězte mi jsem magor nebo ne?

Sundal jsem origo poklice z origo plechů 185/60 R14 a chtěl je nasadit na origo plechy 165/70 R14. Jenže poklice tam ani za boha nejdou ! :wacko::wacko::feve::blink:

Poklice na plechy R14 jsou snad jen jedny, nebo ne ???

Nakonec jsem je tam namlátil silou, ale jsou celé zohýbané a odchlipují se od kol.

:wacko::wacko::wacko:

to je nejake divne nee.Snaz se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že zkušenosti s poklicema máte.

Nakonec se docela divím, že jsem je tam dostal všechny 4. Sice velkým násilím (ruce, nohy, nadávky :D ), poklice tam byly nakřivo, zohýbané, ale držely.

No už jsou zase dole. Stejně bych je asi ztratil na první díře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré poklice se chytali takovými malými pérky, bylo jich po obvodu několik. Tyto staré poklice ale nenasadíš na některé novější plechové disky, které nemají pro tato pérka otvory. Nové poklice, třeba Tucanus, jsou uchyceny jedním drátem (pérem), který je po obvodu. Tím pádem tyto nové poklice nasadíš i na starší disky, ale staré poklice na nové disky nemusejí jít, právě proto, že záleží na těch discích, jestli mají ty otvory pro pérka starších poklic nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jo jo, krasa neni vsechno. Taky jsem si koupil elektronove poklice :D . Drzi sice perfektne, ale od te doby, samozrejme ze mi ta navaznost nedosla, mi zacalo popiskavat zadni kolo. Byl jsem z toho zoufaly, nekolikrat sundane zadni kolo, buben cisteny ocelovym kartacem atd atd. Pak mi pritelkyne, pro me tedy velice trapnym, dotazem naznacila, ze to mohou byt ty poklice. Hmm, taky ze cuzy byly. Malinko mely vuli a dovedli toho pekne vyuzit. Tak jsem je poradne dotahl k disku medenym dratem a je po prde... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, krasa neni vsechno. Taky jsem si koupil elektronove poklice :D . Drzi sice perfektne, ale od te doby, samozrejme ze mi ta navaznost nedosla, mi zacalo popiskavat zadni kolo. Byl jsem z toho zoufaly, nekolikrat sundane zadni kolo, buben cisteny ocelovym kartacem atd atd. Pak mi pritelkyne, pro me tedy velice trapnym, dotazem naznacila, ze to mohou byt ty poklice. Hmm, taky ze cuzy byly. Malinko mely vuli a dovedli toho pekne vyuzit. Tak jsem je poradne dotahl k disku medenym dratem a je po prde... -_-

Proto ty poklice nechci, ale nechci ani hliníky, protože jezdím po rozmlácených silnicích. Chci plechy ale ne černé. Čím to mám stříknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze disky striknute na stribrno by vypadaly hrozne.

pokud ne elektrony tak cerny disky a nejaky pekny poklice(nemusi byt zrovna origo).

tak to já sem teda opačnýho názoru(radši pěkně stříklej plecháč, než humus poklice!!)!!, kor ještě co se týče neorigo poklic-uplně nej sou ty pěkný chromovaný z supermárketu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...