Přejít na obsah

Chromové pojistky dveří


Majk

Doporučené příspěvky

Když příjdeš k prodejcům Škoda a řekneš jim, co chceš tak oni se ti zeptaj, co máš za fabku, ale mělo by to pasovat v pohodě, neměl by bejt problém. Když sem to dával do svý fabky, tak se mi ani neptali na rok výroby. Měl jsem trochu obavu, že to tam nepůjde, ale šlo to bez problému :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes mě ve škodě naštvali přijdu tam na oddělení příslušenství že chci tu sadu chrom čudlíků co mají na internetu za 238kč blondýna na mě kouká jak na blbce a po chvilce říká že tohle nemají at si zajdu do oddělení náhradních dílů kde to objednají podle etky, jdu tam a ženská říká jo objednám jeden čudlik 80kč..........odvolávám se na internet a jejich nabídku a bylo mi řečeno at jdu do jiné prodejny škoda........jedná se o Hradec Králové

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě ve škodě naštvali přijdu tam na oddělení příslušenství že chci tu sadu chrom čudlíků co mají na internetu za 238kč blondýna na mě kouká jak na blbce a po chvilce říká že tohle nemají at si zajdu do oddělení náhradních dílů kde to objednají podle etky, jdu tam a ženská říká jo objednám jeden čudlik 80kč..........odvolávám se na internet a jejich nabídku a bylo mi řečeno at jdu do jiné prodejny škoda........jedná se o Hradec Králové

APA nebo Palace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě ve škodě naštvali přijdu tam na oddělení příslušenství že chci tu sadu chrom čudlíků co mají na internetu za 238kč blondýna na mě kouká jak na blbce a po chvilce říká že tohle nemají at si zajdu do oddělení náhradních dílů kde to objednají podle etky, jdu tam a ženská říká jo objednám jeden čudlik 80kč..........odvolávám se na internet a jejich nabídku a bylo mi řečeno at jdu do jiné prodejny škoda........jedná se o Hradec Králové

APA nebo Palace?

Palace..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
takže k té výměně asi tohle. CHromové táhla dveří se dělaly dva druhy. Jedny byly na závit a byl z jednoho kusu a ty novéjší jsou ze dvou kusů a montují se pouze pootočení o 90° resp. 180°. Jinak jak píše Lugo, nasadit na táhlo dveří gumovou bužírku a kombinačkama otočit. Takhle je to v originál manuálu. A jak to vím? Jednoduše, prostě ty čudlíky vyrábíme :p A kdyby někdo chtěl, můžu dodat, balení za 150Kč včetně pošty, jinak nejlíp osobní odběr. A sundávat tapec? Blbost!!! Jinak se nebojte použít sílu při pootočení. Při výměně u druhého auta mi demontáž a montáž trvala cca 5minut. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, pište, mejlujte, faxujte, posílejte holuby, ... :smich::smich::smich::palec2:

máš ještě možnost ty čudly sehnat?vzal bych si čtyři kousky pokud platí ta cena 200kč za sadu čtyř kousků?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm..bezva :( tak ja sem to docela pos*al...namontoval sem pojitku u spolujezdce...tu gumu aby se to neodrelo sem k tomu nedostal...trochu sem to odrel, ale nem moc...a ani to nejde moc videt, jenomze kdyz sem delal tu u ridice, tak sem ty kombinacky uchytil moc nizko u dveri, najednou takovy krupnuti a najednou koukam, ze sem si ja blbec ustipl kousek z toho cerveneho svetylka co je u ty pojistky:( nevite nekdo, kde sehnat novou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

:help: Sehanal jsem si chromové pojistky na dveře, ale nemám k tomu tu hadičku. Zkoušel jsem všechno možné (různé bužírky, krytky i hadřík pod kombinačky...), ale s tím čudlem jsem pootočil max o 10°.Všechno se mi na tom čudlíku protáčelo.

Nebyl někdo náhodou tak prozřetelný a tu hadičku si neschoval, aby mi ji mohl nyní poslat? Případně si ji osobně vyzvednu pokud to bude v Kralovehradeckym, jižní části Libereckýho či severní části Středočeskýho kraje.

Písněte SZ pokud máte, případné poštovné zaplatím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

ty čudliky jsem měnil podle rady kluka co mi je prodal tak staci z nich vyndat to plastove pouzdro aasi o 2-3 mm zkratit a pak to vratit do čudlíku a nasadit na táhlo a pootocit o 180° přes kleště v hadříku. jde to a je na to potřeba menší síla než když to je originál a tím menší pravděpodobnost že se žničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky přidám perličku :smich: Objednal jsem si 4ks kolíčků ač potřebuji na mojí fabku pouze dva(zadní jsou zaslepeny). Jelikož jsem byl netrpělivý a chtěl jsem to mít přendané hned, pustil jsem se do toho v práci bez patřičného vybavení(pouze kombinačky) a sháněl jsem nějakou gumu, páč hadřík proklouzával! Dělal jsem to asi v -8 stupních! Výsledek-dva kolíčky jsem zničil, protože jak se chytli tak už jsem je nemohl dostat ven až jsem je ukroutil pokaždé na tři části, no a zbylé dva se mi povedli podle mých představ :smich::smich::smich: Myslel jsem si doposud, že jsem docela manuálně zručnej, ale na výsledku se podepsala ukvapenost!!! Teď už bych to zvládl taky za těch 5-10 minut bez problémů! Ale hlavně že jsou tam kluci blejskavý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...