Přejít na obsah

Už mě to se..


oggy

Doporučené příspěvky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty" :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta :smich:

Nj o dveřích už jsem měl taky pár přednášek ;) Zasada první...v žádnem případě se nedotknout dveří jiného auto či stěny nebo jiného předmětu který by zpusobil jákékoliv poškození auta....atd :D Jo jinak jediná dobrá rada...přítelkyni vyhodit před vchodem a pak jít zaprkovat dál ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty"  :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta  :smich:

A vie aj ako správne nasadať s vysokými opätkami?

Jedna ex priateľka mi opätkami zakaždým urobila šmuhy na prahu :disgust:

Nastastie moja manzelka nenosi vysoke opatky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak s tím obíháním je nás asi více :D-_- A když parkuji u hyper super mega giga marketů, tak se snažím zaparkovat co nejdále od vchodu. Nejde mi ani tak o to, abych se prošel po parkovišti, ale hlavně o to, že tak daleko od vchodu nikdo neparkuje, pokud tedy není celé parkoviště plné ;) No a o to mi jde. Nevím, proč každý trouba hledá místo na zaparkování co nejblíže hlavnímu vchodu, je to tam pak auto na autu a pravděpodobnost poškození od okolo parkujících aut určitě rapidně vzrůstá.

No ale nepřejte si, pánové, vidět ty ksichty mé přítelkyně, když zaparkuji tak daleko od vchodu a ještě po každé, když přijdu k autu, tak jej obíhám, jestli náhodou nedej Bůh.... :D Teď už si zvykla, co jí zbývalo, ale ze začátku našeho chození by na mě nejraději zavolala docenta Chocholouška :p

clovece tak presne takhle nazyvam ty obchodaky ja. dost dobra nahoda -_- a take znam tohle obihani apod. na felde jsem mel zadni dvere total promackle. jako na potvoru najednou tech x kamer na parkovisti nefungovalo... 19 tisic z pojistky v haji.

a presne take nesnasim exemplare, kteri i pres volne parkoviste zastavi natesno vedle me. jednou me takhle bouchnul do dveri manas se shade. lepe receno vystupujici dcera ( asi 4-5 let ). a "nechapal", proc se rozciluju. dorazili me fizlove, kteri mi sdelili, ze se na to mam vykaslat a ze maji na praci neco jineho. tak jsem premyslel, jestli mu mam alespon rucne dat najevo, proc me to stve. jenze ... z blba blbost nevytluces.

takze jedina vec, ktera kolikrat zbude je mlcet a tise skripat zuby :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že neujel to se cení. Ale je to silnice s přilehlým parkovištěm, kde sem se bez problémů otočil i s vojenskou osmikolkou. Tak nevim co tam mohl dělat <_< Teď se ještě musím rozhodnout jak si to nechám zaplatit, jestli přes fakturu nebo rozpočtem. Nejradši bych vzal rozpočet, ale nechci dopadnout tak, aby mi pojišťovna dala prachy a oprava mě nevyšla dráž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak s tím obíháním je nás asi více  :D   -_-   A když parkuji u hyper super mega giga marketů, tak se snažím zaparkovat co nejdále od vchodu. Nejde mi ani tak o to, abych se prošel po parkovišti, ale hlavně o to, že tak daleko od vchodu nikdo neparkuje, pokud tedy není celé parkoviště plné  ;)  No a o to mi jde. Nevím, proč každý trouba hledá místo na zaparkování co nejblíže hlavnímu vchodu, je to tam pak auto na autu a pravděpodobnost poškození od okolo parkujících aut určitě rapidně vzrůstá.

No ale nepřejte si, pánové, vidět ty ksichty mé přítelkyně, když zaparkuji tak daleko od vchodu a ještě po každé, když přijdu k autu, tak jej obíhám, jestli náhodou nedej Bůh.... :D  Teď už si zvykla, co jí zbývalo, ale ze začátku našeho chození by na mě nejraději zavolala docenta Chocholouška  :p

clovece tak presne takhle nazyvam ty obchodaky ja. dost dobra nahoda -_- a take znam tohle obihani apod. na felde jsem mel zadni dvere total promackle. jako na potvoru najednou tech x kamer na parkovisti nefungovalo... 19 tisic z pojistky v haji.

a presne take nesnasim exemplare, kteri i pres volne parkoviste zastavi natesno vedle me. jednou me takhle bouchnul do dveri manas se shade. lepe receno vystupujici dcera ( asi 4-5 let ). a "nechapal", proc se rozciluju. dorazili me fizlove, kteri mi sdelili, ze se na to mam vykaslat a ze maji na praci neco jineho. tak jsem premyslel, jestli mu mam alespon rucne dat najevo, proc me to stve. jenze ... z blba blbost nevytluces.

takze jedina vec, ktera kolikrat zbude je mlcet a tise skripat zuby :(

Jj, ale ona někde taková pěkná rána :aggressive: na správné místo a v pravý okamžik dokáže daleko víc, než o tom planě kecat a navíc se Ti uleví -_-

Ale máš pravdu, že z blbce blbost nevytlučeš a poškozené auti Ti to stejně nespraví... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty"  :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta  :smich:

No pár spolujezdců ( převážně néé ženských ) už ode mne absolvovalo i přednášku, jak se správně chovat v dopravních prostředcích, hlavně tedy v mém auti a to i pod případnou hrozbou bolestivých sankcí :aggressive: , kdyby to náhodou nemínili pochopit :D:D:D

Opravdu totiž nesnáším, když si někdo, jako třeba jeden můj kamarád myslí, že žrát v autě, všude drobit, u toho zaníceně všelicos vysvětlovat a přitom zamaštěnýma prackama šahat po palubní desce je normální :wallbash: K tomu, když jedeme okolo něčeho zajímavého, nezapomene šátrat prsty po skle, jak malé dítě, které zaníceně ukazuje, co právě vidí a zanechává na něm tak otisky. No a když už cesta trvá dlouho a on se nakrmí a vykecá, tak si roztáhne noviny jak v čítárně, takže nejenže občas vidím prd a ne pravé zpětné zrcátko, ale ještě mě občas nezapomene těmi novinami pošimrat po ksichtu, když otáčí stránky. O tom, že se rozvaluje jako paša a imerwere mi jeho vypasená haksna zavazí při řazení nejen 5-ky ani nemluvě <_<

Tedy povím Vám, takového spolujezdce kdybych nakopal do koulí, zastřelil a na místě rozčtvrtil, tak mě přece musí každý soud osvobodit, no ne??? ::' No kdo má, kua to auti furt dokola pucovat, vždyť to je na omr..... :angry: Tady je prostě "drobná" dopravně-cestovní převýchova nutná B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty"  :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta  :smich:

A vie aj ako správne nasadať s vysokými opätkami?

Jedna ex priateľka mi opätkami zakaždým urobila šmuhy na prahu :disgust:

To nasere.. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuto diskusiu asi necham manzelke precitat povinne, nech vidi, ze nie som jediny kto je takto "postihnuty"  :smich:. Inak ta moja uz niekolko krat absolvovala odomna prednasku o zasadach otvarania a zatvarania dveri a to uz ani nehovorim o nastupovani a vystupovani z auta  :smich:

No pár spolujezdců ( převážně néé ženských ) už ode mne absolvovalo i přednášku, jak se správně chovat v dopravních prostředcích, hlavně tedy v mém auti a to i pod případnou hrozbou bolestivých sankcí :aggressive: , kdyby to náhodou nemínili pochopit :D:D:D

Opravdu totiž nesnáším, když si někdo, jako třeba jeden můj kamarád myslí, že žrát v autě, všude drobit, u toho zaníceně všelicos vysvětlovat a přitom zamaštěnýma prackama šahat po palubní desce je normální :wallbash: K tomu, když jedeme okolo něčeho zajímavého, nezapomene šátrat prsty po skle, jak malé dítě, které zaníceně ukazuje, co právě vidí a zanechává na něm tak otisky. No a když už cesta trvá dlouho a on se nakrmí a vykecá, tak si roztáhne noviny jak v čítárně, takže nejenže občas vidím prd a ne pravé zpětné zrcátko, ale ještě mě občas nezapomene těmi novinami pošimrat po ksichtu, když otáčí stránky. O tom, že se rozvaluje jako paša a imerwere mi jeho vypasená haksna zavazí při řazení nejen 5-ky ani nemluvě <_<

Tedy povím Vám, takového spolujezdce kdybych nakopal do koulí, zastřelil a na místě rozčtvrtil, tak mě přece musí každý soud osvobodit, no ne??? ::' No kdo má, kua to auti furt dokola pucovat, vždyť to je na omr..... :angry: Tady je prostě "drobná" dopravně-cestovní převýchova nutná B)

Ja sa omrvinkam v aute nevyhnem nikdy. Casto ked chce clovek deti na zadnych sedackach umlcat tak im musi strcit nieco ro ruky a nech to do seba tlacia. Inak pri jazde riskujem znacnu ujmu na svojej psychike ;) Inak takeho spolujazdca ako mas ty by som radsej nechal utekat za autom :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak s tím obíháním je nás asi více :D-_- A když parkuji u hyper super mega giga marketů, tak se snažím zaparkovat co nejdále od vchodu. Nejde mi ani tak o to, abych se prošel po parkovišti, ale hlavně o to, že tak daleko od vchodu nikdo neparkuje, pokud tedy není celé parkoviště plné ;) No a o to mi jde. Nevím, proč každý trouba hledá místo na zaparkování co nejblíže hlavnímu vchodu, je to tam pak auto na autu a pravděpodobnost poškození od okolo parkujících aut určitě rapidně vzrůstá.

No ale nepřejte si, pánové, vidět ty ksichty mé přítelkyně, když zaparkuji tak daleko od vchodu a ještě po každé, když přijdu k autu, tak jej obíhám, jestli náhodou nedej Bůh.... :D Teď už si zvykla, co jí zbývalo, ale ze začátku našeho chození by na mě nejraději zavolala docenta Chocholouška :p

No já jenom aby ty nejodlehlejší místa na parkovišti nelákali čorkaře !!

Lepší mít škrábanec než okno v piči :076:076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak s tím obíháním je nás asi více  :D  -_-  A když parkuji u hyper super mega giga marketů, tak se snažím zaparkovat co nejdále od vchodu. Nejde mi ani tak o to, abych se prošel po parkovišti, ale hlavně o to, že tak daleko od vchodu nikdo neparkuje, pokud tedy není celé parkoviště plné  ;)  No a o to mi jde. Nevím, proč každý trouba hledá místo na zaparkování co nejblíže hlavnímu vchodu, je to tam pak auto na autu a pravděpodobnost poškození od okolo parkujících aut určitě rapidně vzrůstá.

No ale nepřejte si, pánové, vidět ty ksichty mé přítelkyně, když zaparkuji tak daleko od vchodu a ještě po každé, když přijdu k autu, tak jej obíhám, jestli náhodou nedej Bůh.... :D  Teď už si zvykla, co jí zbývalo, ale ze začátku našeho chození by na mě nejraději zavolala docenta Chocholouška  :p

No já jenom aby ty nejodlehlejší místa na parkovišti nelákali čorkaře !!

Lepší mít škrábanec než okno v piči :076:076

Si nevybereš, kde Ti to očórujou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pár spolujezdců ( převážně néé ženských ) už ode mne absolvovalo i přednášku, jak se správně chovat v dopravních prostředcích, hlavně tedy v mém auti a to i pod případnou hrozbou bolestivých sankcí :aggressive: , kdyby to náhodou nemínili pochopit :D:D:D

Opravdu totiž nesnáším, když si někdo, jako třeba jeden můj kamarád myslí, že žrát v autě, všude drobit, u toho zaníceně všelicos vysvětlovat a přitom zamaštěnýma prackama šahat po palubní desce je normální :wallbash: K tomu, když jedeme okolo něčeho zajímavého, nezapomene šátrat prsty po skle, jak malé dítě, které zaníceně ukazuje, co právě vidí a zanechává na něm tak otisky. No a když už cesta trvá dlouho a on se nakrmí a vykecá, tak si roztáhne noviny jak v čítárně, takže nejenže občas vidím prd a ne pravé zpětné zrcátko, ale ještě mě občas nezapomene těmi novinami pošimrat po ksichtu, když otáčí stránky. O tom, že se rozvaluje jako paša a imerwere mi jeho vypasená haksna zavazí při řazení nejen 5-ky ani nemluvě <_<

Tedy povím Vám, takového spolujezdce kdybych nakopal do koulí, zastřelil a na místě rozčtvrtil, tak mě přece musí každý soud osvobodit, no ne??? ::' No kdo má, kua to auti furt dokola pucovat, vždyť to je na omr..... :angry: Tady je prostě "drobná" dopravně-cestovní převýchova nutná B)

:smich::smich::smich: Tímhle jsi mě dost pobavil, já bych takového spolujezdce asi brzo vysadil za jízdy.

Jinak příhoda, které jsem byl nedávno svědkem na parkovišti před supermarketem. Klasika, auta parkující zadkama k sobě a mezi nima ulička na projíždění. Z řady aut couvá v cliu mladá ženská cca. 30 let, vycouvá do uličky, zastaví a začne se hrabat v tašce. V ten okamžik začne z protější řady vycouvávat důchodce ve favoritu, který přesto, že couvá kouká dopředu a prostě to tam pošle. Zamozřejmě se stalo nevyhnutelné, jelikož důchodce přesto, že nekouká kam couvá na to docela šlápnul, tak docela drsně naráží do již zmiňovaného clia. Nejvíc mě ale překvapilo to co následovalo. Očekával jsem, že ta holka z toho clia vyběhne a začne se rozčilovat na toho důchodce, ale poněkud jsem se přepočítal. Ona prostě v klidu z tašky vytáhla jablko, zakousla se do něj, zařadila za jedna a odjela. Asi se bála, že jí důchodce bude nadávat, proč tam stojí, i když vina byla evidentně na důchodcově straně. Ten nechápavě vystoupil z auta a obhlížel škody na svém zázraku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pár spolujezdců ( převážně néé ženských ) už ode mne absolvovalo i přednášku, jak se správně chovat v dopravních prostředcích, hlavně tedy v mém auti a to i pod případnou hrozbou bolestivých sankcí :aggressive:  , kdyby to náhodou nemínili pochopit  :D  :D  :D

Opravdu totiž nesnáším, když si někdo, jako třeba jeden můj kamarád myslí, že žrát v autě, všude drobit, u toho zaníceně všelicos vysvětlovat a přitom zamaštěnýma prackama šahat po palubní desce je normální  :wallbash: K tomu, když jedeme okolo něčeho zajímavého, nezapomene šátrat prsty po skle, jak malé dítě, které zaníceně ukazuje, co právě vidí a zanechává na něm tak otisky. No a když už cesta trvá dlouho a on se nakrmí a vykecá, tak si roztáhne noviny jak v čítárně, takže nejenže občas vidím prd a ne pravé zpětné zrcátko, ale ještě mě občas nezapomene těmi novinami pošimrat po ksichtu, když otáčí stránky. O tom, že se rozvaluje jako paša a imerwere mi jeho vypasená haksna zavazí při řazení nejen 5-ky ani nemluvě  <_<

Tedy povím Vám, takového spolujezdce kdybych nakopal do koulí, zastřelil a na místě rozčtvrtil, tak mě přece musí každý soud osvobodit, no ne???  ::'  No kdo má, kua to auti furt dokola pucovat, vždyť to je na omr.....  :angry:  Tady je prostě "drobná" dopravně-cestovní převýchova nutná  B)

:smich::smich::smich: Tímhle jsi mě dost pobavil, já bych takového spolujezdce asi brzo vysadil za jízdy.

Jinak příhoda, které jsem byl nedávno svědkem na parkovišti před supermarketem. Klasika, auta parkující zadkama k sobě a mezi nima ulička na projíždění. Z řady aut couvá v cliu mladá ženská cca. 30 let, vycouvá do uličky, zastaví a začne se hrabat v tašce. V ten okamžik začne z protější řady vycouvávat důchodce ve favoritu, který přesto, že couvá kouká dopředu a prostě to tam pošle. Zamozřejmě se stalo nevyhnutelné, jelikož důchodce přesto, že nekouká kam couvá na to docela šlápnul, tak docela drsně naráží do již zmiňovaného clia. Nejvíc mě ale překvapilo to co následovalo. Očekával jsem, že ta holka z toho clia vyběhne a začne se rozčilovat na toho důchodce, ale poněkud jsem se přepočítal. Ona prostě v klidu z tašky vytáhla jablko, zakousla se do něj, zařadila za jedna a odjela. Asi se bála, že jí důchodce bude nadávat, proč tam stojí, i když vina byla evidentně na důchodcově straně. Ten nechápavě vystoupil z auta a obhlížel škody na svém zázraku.

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamozřejmě se stalo ................

Samozřejmě, že jsem chtěl napsat samozřejmě a ne zamozřejmě, jak je možné, že se hrubek vždycky všimnu, až potom, co příspěvek odešlu? :doh

To je v pohodě, já se taky někdy nestačím divit, co se mi podaří ...... :D

Naštěstí to většinou odchytám ještě před odesláním, ale někdy to holt jde do éteru -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

igor s tym firemnymi autami mas pravdu ved ktory je najlepsi terenak na svete? - firemny..

ale ja som si napr. zarobil sam na auto a som plne s tym zmiereny ze mam skrabanec niekde otlacok od dveri atd. atd. atd.. co s tym narobim.. su to len plechy je to mrtva neziva vec a nad tym sa rozculovat je zbytocne.. jasne ze ma sere ked mi ho niekto obehne klucom alebo nacuva domna ale robit z káry clena rodiny je fakt uchylne.. to myslim vazne..

su dolezitejsie veci na svete

ovela dolezitejsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem vyzvedl auto ze servisu. Výměna dveří přišla bratru na necelých 13 litrů. Zacvakal jsem to ze svýho a teď čekám až mi pojišťovna laskavě proplatí fakturu. Kdyby byl ten lojza co mi to navalil pojištěnej u český pojišťovny, tak by to bylo bez problémů. Servis má smlouvu jenom s českou, když má někdo jinou pojišťovnu tak musíš zacvakat ze svýho a čekat na proplacení <_<

Nejlepší na tom je, že já jsem nic nezavinil a teď sem bez peněz. Manželka je doma v 7. měsíci, takže prašulí moc neni. A tomu hňupovi co mi to zbořil jde vo hovno, akorát přijde o bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože, to ti fakt kvůli tomu měnili celý dveře? :blink: Já bych spíš čekal, že to jenom opraví. Holt to platí pojišťovna a servis takhle vydělá víc.

Kdybych si neřek že to chci vyměnit, tak by to jenom opravili. Ale jak už jsem psal, tak loni mi to někdo nabořil na stejným místě úplně stejně a ujel. Nechal jsem si ty dveře jenom opravit. Opravovat je po druhý by bylo pěkně na hovno, tak jsem jim řekl ať je vymění.

Minulý týden dveře objednali a nastříkali a včera mi je vyměnily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...