Přejít na obsah

Porucha na přední nápravě


Fanda apm

Doporučené příspěvky

Prosím o radu.Na Felicii po odjetí cca 120km mi začne něco strašně mlátit do volantu.Nemá na to vliv ani brzdy ani spojka ani plyn.Po chvíly to zase přestane a po ujetí další delší vzdálenosti znova.Auto bylo14 dny na stk a tam žádnou vůly nebo problém nenašly.zkoušel jem přehodit i gumy,ani to nepomohlo.Je divné,že to začne dělat až po ujetí minimalně 80km.Při kratší vzdálenosti to neudělá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To svědčí možná o tom, že se tam něco po tak dlouhé době asi zahřeje. Pokud ti to mlátí do volantu může se něco zadrhávat. Já bych zkusil co se na tom nadměrně přehřívá.

Těžko říct co na tom vysledovat. Na STK taky na vše nemusí přijít. To tak abys tam dojel až po tom zahřátí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.Na Felicii po odjetí cca 120km mi začne něco strašně mlátit do volantu.Nemá na to vliv ani brzdy ani spojka ani plyn.Po chvíly to zase přestane a po ujetí další delší vzdálenoo na sti znova.Auto bylo14 dny na stk a tam žádnou vůly nebo problém nenašly.zkoušel jem přehodit i gumy,ani to nepomohlo.Je divné,že to začne dělat až po ujetí minimalně 80km.Při kratší vzdálenosti to neudělá!

Vyzerá to na homokinet.kĺb vonkajší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...