Přejít na obsah

Junior a dodělávka zásuvky?


Viking

Doporučené příspěvky

Chtěl bych si do Juniora (r.v. 09/2002) dodělat zásuvku. Jde mi pouze o zasuvku. zapalovac nepotrebuji. Rad bych vedel, nez zacnu rozebirat stredovej tunel, zda-li je tam kabel staci pouze sehnat zasuvku a pripojit? Nebo je třeba kabel natahnout? Odkud a jak? Za kolik se da zasuvka sehnat? Diky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..pokud by jsi to chtěl udělat jako v originále tak to moc nezávidím...prolistovat el. schéma a mrknout kde je napojený....pokud si ale nepotrpíš na originálním zapojením natáhl bych tam normálně jen dva drátky třeba od velké svorkovnice pod volantem....nejblíž 12V bude u radia ale to bych nedoporučoval...v obou mnou zmiňovaných variantách bude ovšem zapalovač né přiliš dokonalý...nebude podsvícený a bude dávat stále 12V...leda teď mě napadlo tak dodělat nějaký reléčko a přes něj to dořešit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si do Juniora (r.v. 09/2002) dodělat zásuvku. Jde mi pouze o zasuvku. zapalovac nepotrebuji. Rad bych vedel, nez zacnu rozebirat stredovej tunel, zda-li je tam kabel staci pouze sehnat zasuvku a pripojit? Nebo je třeba kabel natahnout? Odkud a jak? Za kolik se da zasuvka sehnat? Diky moc za rady.

0523203.jpg

199.00 [Kč] ZAPALOVAČ 12V - SE ZELENÝM OSVITEM Kat.č. 0523203

Hobbycar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem koukal, že ve faceliftovejch Fábiích je s čirým plastem což znamená, že půjde žárovička vyměnit za jakoukoliv barevnou led-žárovku.

opravdu je ten plast ciry? to by bylo super...... :) musim se poohlednout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cirou nahodou nemenil jste uz nekdo zaroviku v zapalovaci??? Nejak prestala svitit a nemam tuseni co je tam za typ zarovky??? :unsure:

Taky mi odešla musí se sundat celý střední tunel zapalovač se vypáčit nedá.Šroubováčkem se vyndá takovej plastovej držáček žárovičky.

Žárovičku mají v GMElectronics je na 12V. V GESu se tvářili, že takový žárovičky se nevyrábí, ale nakonec měli ledžárovičku (upravená ledka pro patici) ale svítilo to mizerně tak jsem použil žárovičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem koukal, že ve faceliftovejch Fábiích je s čirým plastem což znamená, že půjde žárovička vyměnit za jakoukoliv barevnou led-žárovku.

opravdu je ten plast ciry? to by bylo super...... :) musim se poohlednout ;)

Jo je čirý, ale celá zásuvka vypadá zase trochu jinak. Nechápu to, ta co je na fotce výše je úplně jiná než ta co mám ve Fabii já a v práci ve Fabiích je taky trošku jiná. Holt automobilka stále něco inovuje a moc tim muší ušetřit. Kdyby radši montovali velký pravý zrcátko :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Furt se nemuzu rozhoupat jestli mam nechat dodelat tu zasuvku. Poradte vy co ji mate. Je nejaky prakticky vyuziti krome nabijeni telefonu? Snad jen pripojeni chladnicky. Oboji bych ale vyuzil jen jednou za rok pri ceste na dovolenou. Tak vaham jestli ma smysl do toho investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt se nemuzu rozhoupat jestli mam nechat dodelat tu zasuvku. Poradte vy co ji mate. Je nejaky prakticky vyuziti krome nabijeni telefonu? Snad jen pripojeni chladnicky. Oboji bych ale vyuzil jen jednou za rok pri ceste na dovolenou. Tak vaham jestli ma smysl do toho investovat.

Já bych bez zásuvky žít nemohl:

-autolednička

-mobil

-kompresor na huštění pneu (auto,valník,kolo)

-hledací světlomet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...