Přejít na obsah

Vyrobky BOSCH - nove, za polovicni ceny


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Seznam neni, mrkni na stranky Bosche a napis mi typ toho kladiva. Zjistim ti cenu.

Jinak ten sroubovak to je presne on - jde o inovovany typ s prisvecovaci diodou.

Jen bych doplnil,že dioda není na šroubováku ale je v příslušenství a je napájena baterii z aku šroubováku...tzn. ,že se vyhodí baterka z AKU a dá se do takové lampičky s kterou si pak posvítíte....to jen tak na doplnění...jinak je :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda Lugo ;) Jde o ten sroubovak, jehoz fotku sem daval cosby. A ten ma primo ve svem tele diodku. Hned pod hlavou a diodka je smerovana na spicku hlavy, abys videl kam sroubujes. Vyborna pomucka. Takze nic odnikud vahzovat nemusis. Ono by to ani neslo, protoze baterie je neoddelitelna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda Lugo ;) Jde o ten sroubovak, jehoz fotku sem daval cosby. A ten ma primo ve svem tele diodku. Hned pod hlavou a diodka je smerovana na spicku hlavy, abys videl kam sroubujes. Vyborna pomucka. Takze nic odnikud vahzovat nemusis. Ono by to ani neslo, protoze baterie je neoddelitelna.

Máš pravdu, mám ho doma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky ;) A ta dioda se zapina pokazde, kdyz sroubujes. Inteligentni je, ze lehkym stlacenim spoustece se rozsviti jen dioda a sroubovak jeste nesroubuje - uzitecne ve chvili, kdy se jen chces podivat jak mas nasmerovany bit. Az kdyz to zmacknes jak pistoli, tak sroubujes a navic vidis kam a co :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni pravda Lugo ;) Jde o ten sroubovak, jehoz fotku sem daval cosby. A ten ma primo ve svem tele diodku. Hned pod hlavou a diodka je smerovana na spicku hlavy, abys videl kam sroubujes. Vyborna pomucka. Takze nic odnikud vahzovat nemusis. Ono by to ani neslo, protoze baterie je neoddelitelna.

Aha tak to se omlouvám....vypadáji ale skoro stejně :huh:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...