Přejít na obsah

Vyrobky BOSCH - nove, za polovicni ceny


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Panove, byl by zajem o vyrobky firmy BOSCH za polovicni ceny? Prakticky vse, co je v sortimentu, dokazu sehnat nove za zhruba 50% ceny. Staci mi jen napsat typ vyrobku o jaky byste meli zajem a ja zjistim cenu. Idealni priklad je akusroubovak. Jde o typ IXO - ma lithium iontovou baterii, prisvecovaci diodu, sadu bitu a je origonalne zabaleny. Cena v krame 1.500 Kc, sehnal bych ho za 800 Kc. Urcite cekate nejaky hacek, jasne, je tady. Jedinou vadou, kterou tyto vyrobky maji, jsou poskozene obaly - treba IXO je v plechove krabici a ta je pomackana, ale nijak vyrazne. Samotne vyrobky jsou ve 100% stavu. Doklad k tomu samozrejme neni. Zalezi na vas - promyslete si to a dejte vedet.

Kontakt je martinoslav@skoda-board.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi piste typove oznaceni vyrobku. Kdyz jsem uvedl znacku Bosch, tak me nedoslo, ze ta znacka toho vyrabi krapet vic ;) Zjistim, jestli pujdou sehnat i ty vahy vzduchu apod., ale spis se orientujte na naradi - vrtacky, kladiva, sroubovaky, zkratka vsechno, co Bosch pro tento sortiment vyrabi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis mi typ vyrobku, bez nej se dal nepohnu.

Psal jsem ti maila... ;)

Na ty sterace se zksuim zeptat, ale myslim, ze to asi nepujde. Jak jsem psal o par prispevku vyse, tak jsem si neuvedomil, jak siroky ma Bosch vyrobni sortiment, takze prosim spis pracovni stroje a pristroje ;) Ale osonduju jestli je moznost i z jinych odvetvi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Chlapi piste typove oznaceni vyrobku. Kdyz jsem uvedl znacku Bosch, tak me nedoslo, ze ta znacka toho vyrabi krapet vic ;) Zjistim, jestli pujdou sehnat i ty vahy vzduchu apod., ale spis se orientujte na naradi - vrtacky, kladiva, sroubovaky, zkratka vsechno, co Bosch pro tento sortiment vyrabi.

Já se na ten šroubovák orientuju už cca 5 měsíců pane!! :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...