Přejít na obsah

Kam nejezdit s našema Fábama


Krowaczek

Doporučené příspěvky

Ale např. u nás v ČR mýho kamoše tata dělá u dálniční a čepujou do toho na Shellce V power!!! Za naše peníze z daní!!! :angry:

policajti taky platěj daně, tak nepindej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mondea sice maji ale nekteri je stejne maji u prdele jako my mame u prdele máničky ve felicich, minuly tyden jak jsem se vracel domu po D1 tak v useku od 9ti krizu smer brno sem si to razil klasicky 160 na tempomat...v pravem pruhu...a clovece kde se tuse vzalo A8 snad dvakrat rychleji nez ja....a do triceti vterin za nim mondeo s pustenym cirkusem ale nezamavalo se mnou tak moc jako ta audina....takze si myslis ze se hosi marne snazi .)))porad budou jen pro srandu at tam lejou v-power nebo bionaftu .))) :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale např. u nás v ČR mýho kamoše tata dělá u dálniční a čepujou do toho na Shellce V power!!! Za naše peníze z daní!!!  :angry:

policajti taky platěj daně, tak nepindej.

plateni su z nasich dani a z tych nasich dani platia dane...

tak nepindaj ty!!! fizle fizlovskej.... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, ale pokud nechtějí být naši cajti pro smích každému silničnímu pirátovi, který si doveze ze západu kdejakou podprůměrnou starou šunku, hraje si tady na velkýho frajera a lítá tady jako prase, tak přece musejí mít trochu schopnější auta než jsou Felicie a Fabie, alespoň na dálnicích, ne? Takže bych nákup trošku silnějších aut neviděl jako nějaké plýtvání s penězi daňových poplatníků, vždyť prachy ze státní kasy se kolikrát vyhazují za daleko větší ptákoviny, nemyslíte? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, ale pokud nechtějí být naši cajti pro smích každému silničnímu pirátovi, který si doveze ze západu kdejakou podprůměrnou starou šunku, hraje si tady na velkýho frajera a lítá tady jako prase, tak přece musejí mít trochu schopnější auta než jsou Felicie a Fabie, alespoň na dálnicích, ne? Takže bych nákup trošku silnějších aut neviděl jako nějaké plýtvání s penězi daňových poplatníků, vždyť prachy ze státní kasy se kolikrát vyhazují za daleko větší ptákoviny, nemyslíte? B)

asi tak, penize ze statniho rozpoctu si rozdavaji na kde co, tak proc resit V-Power...

Jinak teda nechapu jak muze nekoho napadnout snazit se ujet Policajtum....

Kde to potom jsme, kde je nejakej respekt pred uniformou..... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, ale pokud nechtějí být naši cajti pro smích každému silničnímu pirátovi, který si doveze ze západu kdejakou podprůměrnou starou šunku, hraje si tady na velkýho frajera a lítá tady jako prase, tak přece musejí mít trochu schopnější auta než jsou Felicie a Fabie, alespoň na dálnicích, ne? Takže bych nákup trošku silnějších aut neviděl jako nějaké plýtvání s penězi daňových poplatníků, vždyť prachy ze státní kasy se kolikrát vyhazují za daleko větší ptákoviny, nemyslíte?  B)

asi tak, penize ze statniho rozpoctu si rozdavaji na kde co, tak proc resit V-Power...

Jinak teda nechapu jak muze nekoho napadnout snazit se ujet Policajtum....

Kde to potom jsme, kde je nejakej respekt pred uniformou..... :huh:

Jak mam mit respekt z nekoho kdo ma 70kilo i s zidli ve felde je mi sotva po ramena a jak me zastavi za nejakou kravinu....tak mi tichounce zdeli ze bychom se mohli presunout za auto a zepta se me jestli nemam dve kila a ze to vyresime nejak ke spokojenosti nas obou ???Tidle lidi me maji donutit at se chovam slusne ?? :o

Chci tím rict ze kdyz sem nesetrne zaparkoval v nemecku auto u posty tak jak jsem zvykly (na chodniku protoze nebylo jinde misto) a byl jsem tam asi 10 minut...tak po tech deseti minutach tam byl policajt a klepal sem se jako maly jarda....a hned sem byl o 100 euraku lehci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako, jestli je to tvoje zkusenost s tim pokusem o podplaceni, tak to je smutny, ale nejsou vsichni stejni a podle jednoho nemuzes hodnotit vsechny a hned je nahazet do jednoho pytle... I kdyby mel policat metr a 30 kilo, tak ten respekt pred uniformou byt musi........ ;)

Par zkusenosti se zastaveni hlidkou PCR jsem jiz mel a stezovat si nemuzu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako, jestli je to tvoje zkusenost s tim pokusem o podplaceni, tak to je smutny, ale nejsou vsichni stejni a podle jednoho nemuzes hodnotit vsechny a hned je nahazet do jednoho pytle... I kdyby mel policat metr a 30 kilo, tak ten respekt pred uniformou byt musi........ ;)

Par zkusenosti se zastaveni hlidkou PCR jsem jiz mel a stezovat si nemuzu... ;)

Asi mam stesti na spatne (dobre) policajty....stravim denne minimalne dve hodky v aute takze tak jednou za mesic je potkam a malokdy me staveji ze jsem nic neprovedl a uz si fakt matne pamatuju kdy sem dostal blocek....cca. dva roky zpatky za vetsi rozmer kol nez podle technicku + odebrani technicaku dokud to nedam dokromady :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mýho švagra matky sestřenice syn mi říkal, že do policejních Felicií tankují plyn! Co si to vůbec dovolují!!! Z mých daní! Za trest ještě dnes někoho předjedu přes dvojitou plnou, aby se mi to kompenzovalo. To mají za to!

George: Ta lišta na kapotě je rozpleskávač hmyzu. Jsou místa na světě, kde po pár kilometrech sotva uvidíš přes sklo a tohle je takové jako řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si myslel, že je to rozpleskávač hmyzu nedavno jsem to viděl na nějakym mondeu minulý geerace měl to před světlama, asi to vytvoří aerodynamickej zlom kterej v rychlosti vystřelí hmyz z osy než narazí.

P.S. Nešlo by to i na Fabku na světla a sklo ? Zase tak brutální zásah to být nemusí ne ?

P.P.S. Jo a taky některý Voyagery mají takový karbonový křídlo na přední kapotě počítám, že tam není kvůli přítlaku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...