Přejít na obsah

Požár OII 1.6 MPI


dakule

Doporučené příspěvky

dobry den byl jsem štastnym majitelem OII ale nevim proč dnes jsem byl na burze v ostravě určitě si někdo z vas všiml auto jsem měl zaparkovane přes hodinu a když jsem k němu přichazel tak začlo hořet v podstatě už ko začínali hasit bohužel zhořelo cele ale nevim proč vzali ho dokonce na expertizu nevite někdo proč začlo hořet nebyli s ním zžadne problemy byl to 1.6 benzin a začlo hořet pod podlahou u zadniho praveho kola kde je benzinove čerpadlo byl bych vděčny za vaše nazory diky

post-29878-1271006935,5107_thumb.jpg

post-29878-1271006972,4908_thumb.jpg

post-29878-1271007016,5568_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímnou soustrast je to pech takhle přijít o auto.Nevykradl ho někdo a pak se po sobě nesnažil zničit stopy? Už z toho důvodu že to zrovna začlo hořet od strany kde je nádrž a auto bylo zaparkovaný tou stranou do lesíka. A po hodině stání? Takhle u nás ve vsi zapálili hondu CRV hadr namočenej do benzínu a položenej na kolo pod víko nádrže,ale tam byly nějaký dluhy a takhle se asi mstili ti kterejm dlužili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pojištěne to nebylo byl tam i policejni pes a ten nic nenašel proč taky když to bylo všechno seškvařene ale jedna věc ve čtvrtek mi měnili v jednom servise zadni pravou pružinu pravě na te straně kde to začlo hořet při vyměně jsem měl v nadrži asi 10l BA no a těsně před požarem jsem natankoval asi 30litru nemuže to mit nějakou souvislost když jsem přiběhl k autu tak ho už hasili a byl spadly palivovy filtr hořeli na něm ty hadičky nemohlo k něčemu dojit při te opravě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to snad jedině, že by poškodili vedení paliva do motoru, ale to je před zadním kolem, takže to asi ne. Ještě mě napadlo, že třeba tu pružinu blbě uchytili a nějakým způsobem při jízdě drhla o kolo, ale to by jsi musel poznat zas. TEda fakt těžko říct, ale až tolik bych se nedivil kdyby to byla vina neodborného servisu. Trvej na expertize ať se přijde čím to bylo, pokud by se přišlo na to že to uďelal servis, tak máš vyhráno!

Jinak teda hnus, takhle vidět hoŘet své vlastní auto... brrrr.... soucítim s tebou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to snad jedině, že by poškodili vedení paliva do motoru, ale to je před zadním kolem, takže to asi ne. Ještě mě napadlo, že třeba tu pružinu blbě uchytili a nějakým způsobem při jízdě drhla o kolo, ale to by jsi musel poznat zas. TEda fakt těžko říct, ale až tolik bych se nedivil kdyby to byla vina neodborného servisu. Trvej na expertize ať se přijde čím to bylo, pokud by se přišlo na to že to uďelal servis, tak máš vyhráno!

Jinak teda hnus, takhle vidět hoŘet své vlastní auto... brrrr.... soucítim s tebou!

no pravě u zadniho praveho kola pes našel vznik požaru se mi zdalo že třeba při vyndavaní pružiny jestli se něco nepoškodilo a při natankovani skoro do plna tomělo taka vliv jedno z druhym protože celou dobu co auto mam žadny sebemenší problem až ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na několika takových hle zapálených autech jsem byl, a vždy to nějaká svině zapálila chemikálii v lahvi, kterou nacpala právě na přední pravé kolo, možná kvůli palivovému filtru, nebo vedení palivových hadiček. Zpoza zadního kola jsem to ještě neviděl. Ale v každém případě to je pech. Hlavně když jsi to neměl pojištěné. Snad to bude nějaká technická závada a nějak tě servis odškodní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na několika takových hle zapálených autech jsem byl, a vždy to nějaká svině zapálila chemikálii v lahvi, kterou nacpala právě na přední pravé kolo, možná kvůli palivovému filtru, nebo vedení palivových hadiček. Zpoza zadního kola jsem to ještě neviděl. Ale v každém případě to je pech. Hlavně když jsi to neměl pojištěné. Snad to bude nějaká technická závada a nějak tě servis odškodní.

no sam nevim co dokažou když bylo všechno seškvařene uvidime dam vědět stejně si myslim že napišou nějakou blbost aby se z toho zbavili a pro nedostatek dukazu uzavřou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Shořel nám takhle kdysi firemní focus... stál zaparkovaný 3 dny na parkovišti (ten co s ním jezdil byl letecky pryč) a 4. den v poledne začal hořet... Parkoviště bylo veřejné, nikomu nepřekážel ani nestál na místě. Firma je velký nadnárodní koncern a focus nebyl označen logem firmy, takže ani nějaká msta, vyřizování účtů a pod to nemohlo být... Závěr byla technická závada... blíže nespecifikovaná (v podstatě jen vyloučili úmyslný čin... dál to nepitvali)

Koukám, že ten Golf (či co to bylo) za tebou musel mít hodně radost.. a milovat tě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shořel nám takhle kdysi firemní focus... stál zaparkovaný 3 dny na parkovišti (ten co s ním jezdil byl letecky pryč) a 4. den v poledne začal hořet... Parkoviště bylo veřejné, nikomu nepřekážel ani nestál na místě. Firma je velký nadnárodní koncern a focus nebyl označen logem firmy, takže ani nějaká msta, vyřizování účtů a pod to nemohlo být... Závěr byla technická závada... blíže nespecifikovaná (v podstatě jen vyloučili úmyslný čin... dál to nepitvali)

Koukám, že ten Golf (či co to bylo) za tebou musel mít hodně radost.. a milovat tě :-)

no včera jsem volal na policii a ze servisu jim řekli že tam neni žadna elektrika tudiž to nemohlo chytnout samo nic meně se pokračuje ve vyšetřovani takže stale čekam na vysledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

no včera jsem volal na policii a ze servisu jim řekli že tam neni žadna elektrika tudiž to nemohlo chytnout samo nic meně se pokračuje ve vyšetřovani takže stale čekam na vysledek

TAKŽE JAK JSEM SLIBIL DAVAM INFO O VYŠETŘOVANI NAKONEC ZJISTILI PO 2 MĚSICICH CO JSEM VĚDĚL HNED TEN DEN NAŠLI TAM NĚJAKE ZBYTKY PET LAHVE TAK ASI KRADLI BENZIN A PAK TO ZAPALILI JINAK NECHCE NĚKDO KOUPIT NA nd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovada, chytnout je u toho tak by nenašli zbytky pet ale rukou :aggressive:

to maš pravdu v podstatě maji štěsti kdych ja věděl kdo je to uřčitě bych věděl co s nima na auto jsem pracně šetřil od korunky a v momentě je pryč opravdu to nikomu nepřeji takove pocity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to maš pravdu v podstatě maji štěsti kdych ja věděl kdo je to uřčitě bych věděl co s nima na auto jsem pracně šetřil od korunky a v momentě je pryč opravdu to nikomu nepřeji takove pocity

no a nejhorší na tom je že to nebylo pojištěne takže asi zase začnu u škody 100 jako kdysi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...