Přejít na obsah

Zadní nárazník - nelícuje s karosérií


HanyZ

Doporučené příspěvky

na hraně nárazníku je malej šroubek(viz obrázek)koukni jestli tam je,popřípadě doplň.

(u mojí motorizace je...)

pokud to bude ok,sundej lištu nárazníku a skontroluj šrouby co drží nárazník.nárazník se zřejmě o něco opírá,radši nárazník sundej celej a přesvěč se......

post-28832-1271261851,7445_thumb.jpg

Editováno: , autor: herrkomisar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej nárazník a mrkni zda se neopírá na vnitřním oblouku pod světlama o roh karoserie pokud ano tak ten oblouk rozšiř...konce nárazníku se tak po dotažení u zadního kola lépe zavřou.

se podívej odkud se začíná nárazník odchylovat od karosérie(pod světly bych problém neviděl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...máš pravdu někde se to musí začít odchylovat a to právě na tom zmiňovaném vnitřním rohu...pokud to nevychytáš právě tam a dotáhneš ty boční šrouby pod lištou nárazník pouze napružíš a konce pak lezou ven...jasně začal bych taky šrubkama v podběhu,ale pokud by to nepomohlo...nárazník dolu a proříznout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nárazník se odchlypuje na obou stranách :( možná by to vyřešil samořezný šroubek na místo, kde ho máš ty - hm ?

EDIT - koukal jsem na to místo, kde se to odchlypuje a nic tam není. Asi prostě pruží ten nárazník.

Editováno: , autor: HanyZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky kouknul, mám combi, r.2005, ale šroubek tam taky nemám, bylo by to řešení, ale moc se mi nechce do karoserie vrtat, myslím, že by teda do karoserie musel jít. Jinak já to mám jen an pravé straně.

Jinak co ho drží, tak jsou ty podběhy, ale stejně to nedotáhnu tak, aby lícoval.

Asi to nechám mechanikovi, ať se na to podívá, stejně se tam chystám.

Editováno: , autor: Jakub Pícha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou zástěrkou je to dobrý nápad, ale já třeba zástěrku nemám, takže to nebude jen tou zástěrkou. Všechny šrouby na těch podběhách jsem zkusil dotáhnout a ani to nepomohlo.

ale podběh máš ne.....?máš sešroubovat nárazník a podběh,né zástěrku a nárazník. lol špatně si zřejmě pochopil co napsal olgojchorchoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...