Přejít na obsah

Uchycení RZ


rufis

Doporučené příspěvky

JaKr, mohol by si sem hodiť foto tej pásky čo si s ňou lepil RZ, Viem že to je 3M, ale chcel by som vedieť presne čo mám kúpiť. Mal som nalepené asi 2 dni Pattex Super Fix a doma na dvora odpadla. Díky.

jestli ji najdu tak ano, jinak je to z baumaxu (příp. hornbachu) od Henkelu, pro venkovní použití,

páska nalepena v proužcích asi ve třech vrstvách, jednak z důvodu, že jsem chtěl mezírku mezi spz a karoserií a taky, že spz je po okraji zahnutá dospodu a lem přesahuje, přední jsem správně naohýbal, aby kopírovala nárazník, vydržela i coufnutí borečka s koulí vzadu, který mě neviděl :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem dneska do obchodu 3M zastúpenia v Blave, tak som zvedavý či to tam budú mať. Ale lepiť to treba asi až keď bude teplo čo? V Baumaxe ani Hronbachu nemajú. teda aspoň v BA.

jen já nemám 3M ale Henkel, lepil jsem v garáži při cca 15 stupních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsichni.

Asi to sem nepatri ale chci se jen zeptat jestli muzu mit SPZ na predni haupne.

A co mi pak na to rekne nase Policie.

Dik

Je přesně dané, kde má značka být..pouze v místě určeném výrobcem vozidla, uprostřed (pokud nemá výrobce udělenu výjimku), dále kolmo k vozovce, je toho prostě víc..viz legislativa.

Navíc si nějak nevybavuju, že by na registrech vozidel místo hliníkových značek začli dávat samolepky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

kurna chalani jak by som vam to vysvetlil, takze spz je pripevnena na takom mriezkovanom drziaku a ten drziak je este prisrobovany k narazniku-respektive k inemu ciernemu drziaku ktory je na narazniku...tak ja potrebujem vediet kolko stoji ten drziak co je na narazniku, nie ta mriezka na ktorej je spz, chapeme sa? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...