Přejít na obsah

Slovenské fabky - fota !!!


amogh

Doporučené příspěvky

ty vogo, no po dlhej dobe som zabludil mrknut na forum a popozeral som fotky v tejto teme. hroza hroza. niektore auta vyzeraju cim dalej tym lepsie a cim blizsie tym horsie. skoda komentara, nech si tam placaju co chcu :) vcelku sa mi pacilo to auto so znackou pusinka vzadu kym som nevidel dierovane kryty na klucky na dalsej fotke... blee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no téda, fábek tam bylo požehnáně, ale docela se mi jich moc nelíbí :(

schmidty jsou hrozná mrdaaaa!!!, červenej axon combi, kdyby sundal polepy-jak bylo napsáno,poladit ještě tu masku s kapotou, sundat pár pikačovin, asi jiný (extremější kola-vbětší a širší)-nemuselo by to dopadnout špatně!!ta klasika axon-no koment :doh , ta žlutá axonka neni ošklivá-světla zajimaví-jinank klasa ;) , a ke zbytku se nemá asi cenu vyjadřovat

jo ještě k těm lištám v laku ;) -vono hlavně blbě vypadá když jsou láklí i ty mřížky-kdyby je nechal origo čěrný, nebo do černýho laku, už by to vypadalo ohodně líp ;)-_-

jo a voe ten kopírák mě jako voe naštval!!! :p:p:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...