Přejít na obsah

zadní reproduktory


kosta

Doporučené příspěvky

Kluci diky moc, proste jsem slepej!!! Ale konecne jsem to nasel, dokonce to i po provizornim ozkouseni hraje, akorat bych jeste neco potreboval :D za prve jak mam v obchode vysvetlit, ze potrebuju takovy ty capliky na konce kabelu (jaka velikost), abych to mohl dat do ISO :t a pak jeste abych odmontoval tu prihradku.... ty srouby to se jmenuje TORX? a nevite jaka je to velikost a co ten sroubovak stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to diky vasim radam namontoval -_- ale kdyz budou vzadu sedet lidi, tak to budu muset stahnout, protoze jsem si to nastavil tak abych to vepredu alespon trochu slysel-pak jsem si sedl dozadu a tam to solidne micha s vnitrnostma :smich:

Budeš holt vzadu muset vozit jen silně nahluchlý jedince :smich::smich::smich::D:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bez řezání to nenapasuješ.Jde to sice obtížně protože je tam málo místa (sklo) ale někdy to dělám tak, že si lehnu na záda do kufru a přímočarkou vyřežu potřebný otvor.Je to trošku sranda když ti trčí z auta jen nohy, ale jinak to nejde.Dobře se dělala A4 a Vento, ale s Fabii sedan jsem se ještě nesetkal.

Mezi tapec a plech karoserie je ještě lepší dát podložku z MDF aby reproduktor pevně držel.Samozřejmě je to podle místa, které tam vznikne.Jinak podložku polepit potahovým kobercem a potom dát repro.To je případ třeba u Vectry.Budeš to muset promyslet aby jsi byl s výsledkem spokojený.

Kdyby jsi potřeboval ty ovály tak mám Hertz DCX-690 nebo kdyby jsi se s tím nechtěl zdržovat tak mám 16cm koaxiály JBL GTO 626e popřípadě komonentní repro Phonocar za 1790,-Pak by ale byla dobrá podpora s pomocí wooferu, ale to je už jiná kapitola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tak cez víkend som montoval repráky dozadu do krátkej fabie.

káble sa dali natiahnuť viac menej bez problémov (okrem zastrčenia pod prah), oba som ťahal stranou spolujazdca.

Úplne nakoniec som si namontoval repro Panasonic (http://www.panasonic.sk/pdetail.php?itemid=125&prodid=896&@prod=CJ-A1023N)

a zistil som, že to bola najväčšia chyba, pretože tam nepasujú. rozdiel je cca 2mm pri každej diere na uchytenie. Skúste poradiť ako to prichytiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

tak cez víkend som montoval repráky dozadu do krátkej fabie.

káble sa dali natiahnuť viac menej bez problémov (okrem zastrčenia pod prah), oba som ťahal stranou spolujazdca.

Úplne nakoniec som si namontoval repro Panasonic (http://www.panasonic.sk/pdetail.php?itemid=125&prodid=896&@prod=CJ-A1023N)

a zistil som, že to bola najväčšia chyba, pretože tam nepasujú. rozdiel je cca 2mm pri každej diere na uchytenie. Skúste poradiť ako to prichytiť.

Tady by pomohla jedině nějaká redukce,ale nejlepší je dát je do plata. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, takže sa mi tie repro nakoniec podarilo pripevniť (pomocou malých prllieškov) ale mám ďalší problém, ked som chcel zapojiť repro do konektora, bolo tam toto:

Môžem kľudne vytiahnuť z toho čierneho konektora tie krajné piny? nepoškodím tým nič?

PS: sorry za kvalitu foto, je to robené mobilom

post-22-1164031480.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, takže sa mi tie repro nakoniec podarilo pripevniť (pomocou malých prllieškov) ale mám ďalší problém, ked som chcel zapojiť repro do konektora, bolo tam toto:

Môžem kľudne vytiahnuť z toho čierneho konektora tie krajné piny? nepoškodím tým nič?

PS: sorry za kvalitu foto, je to robené mobilom

Tady je zapojení. a a tady přímo do škodovky.

Editováno: , autor: amrtin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vcera som dorabal do Fabie Combi zadne repro.Kabel som tahal lavou stranou a nedaval som dole kryty prahov len som kabel lahko zasunul pod tento kryt. Takze som rozoberal len kryt pod volantom a potom v zadu plastove kryty do ktorych idu repraky.Tie drzia na 3 sroboch.Foto som bohuzial nerobil.

Repro som dal tieto BS acoustic cena nejakych 830SK. Spekuloval som aj nad kvalitnejsimi ale som rad ze som do nich nesiel.Som cakal lepsi zvuk ale z tych malych ovalov sa viac asi neda dostat.Vzadu nieje dobra ozvucnica a keby som chcel viac basov museli by tam ist vacsie ovaly.Vpredu to zabasuje a zadok to dotvori.Nie som ziaden audiofil tak staci ;) .Ale to do combi nieje kam dat.A este mam origo radio takze kupovat nieco kvalitnejsie by bola blbost.

A kabla som tahal nejakych 11m a to mi dobry meter ostal.

Editováno: , autor: makov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže už mi konečně přišly 6"x9" ale pořád jsem ještě nevykoumal jak je tam mám vlastně napasovat respektive kde zvětšit díry..

jde o sedana

nemáte s tím někdo zkušenosti nebo dokonce nějaký obrázek již hotové práce?

ještě jsem se chtěl zepat mám rádio 4x50 vepředu ve dvěřích origo repra, ty nové dozadu jsou 350W budu potřebovat zesilovač nebo to půjde v pohodě bez něj fakt se v těhlech věcec nevyznám.. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio máš 4x50 max, tedy nejakych 4x12 RMS. Repro 350W muzou mit sice MAX? o cemz pochybuju, ale jestli RMS maj tak 100 RMS, odhadem, nevim co mas presne za repro. TAkze budes krmit 12W 100W repro, z cehoz vychazi, ze zesilovac by pomohl rozhodne. Ale ne jen na zadek, hlavne predek kvalitne a pak pripadne dotvorit vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...