Přejít na obsah

Škoda Fabia 1.9 TDI PD - vrzání (od motoru) při rozjezdu


Doporučené příspěvky

Všechny zdravím, mám nemilý vrzání při rozjiždění. Popíšu problém přesněji: dám rychlost 1. šlapnu na plyn nebo když se rozjedu na volnoběh, slyším silné zavrzání, krátkodobé, než se rozjedu. Pak jsem zkoušel pustit nohu z plynu a znovu našlápnout, aby si auto trošku zaskákalo, opět to slyším, zase krátkodobě. Pak jsem zkoušel se z klidu rozjet, po pár metrech plynule zastavit a plynule se rozjet, nic jsem neslyšel, ale když jsem to tak zkusil asi 3x tak jsem po plynulem zastavení zařadil zpátečku a rozjel se plynule, opět slyším ,,vrzání''

- měnil jsem tyčky stabilizátoru

- silenbloky na ramenech

- vůle na homokinetických kloubech není

Že by převodovka?

Díky za odpovědi

Editováno: , autor: Timotei
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Na 99,99999999 je to utřený silentblok předních ramen,běžná a banální záležitost.... pak dochází k vrzání,při rozjezdu,zastavení atp. čtu že jsi je měnil,záleží kdo,jak( mají svoji přesně danou pozici) a kde,zaměřil bych se na tohle.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...