Přejít na obsah

1.6 FSI (85 kW)


roman5a9

Doporučené příspěvky

jako mě se na Maxíku taky po natankování objeví dojezd 850 km... ale realita je teda úplně jiná... ;) prostě při normální jízdě v rámci předpisů na nádrž 1000 km u toho 1.6 FSI nenajedeš... ;)

když pojedeš na rovince, pomalu tak možná jo... :) (tím pomalu je myšleno kolem těch 70 - 80 km/h) to mám i já nejlepší spotřebu :)

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prumerna 91km/h je standart nebo lepsi standart kdyz zapocitam okresky....

??

tak tě zklamu, ale i se svým TDI 77kW jezdím průměr trasu z ČB do Prahy 103-105km/h. není to o maximálce a taky záleží, kdo si co představuje pod pojmem jet jako prase. ano, průměr přes 100km/h na trase, kde je dálnice jenom 20km (z celkových 160km) znamená jet po okreskách stále kolem 150-160km/h. nejsem hovado, vesnice jedu do 60km/h) pořád myslíš, že jsi jel jako prase?

co se týče možnosti maximálky TDI z kopce, tak roztáh jsem jí na 215km/h, ale to už je otáčkoměr kousek v červeným a pro motor fakt hardcore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tě zklamu, ale i se svým TDI 77kW jezdím průměr trasu z ČB do Prahy 103-105km/h. není to o maximálce a taky záleží, kdo si co představuje pod pojmem jet jako prase. ano, průměr přes 100km/h na trase, kde je dálnice jenom 20km (z celkových 160km) znamená jet po okreskách stále kolem 150-160km/h. nejsem hovado, vesnice jedu do 60km/h) pořád myslíš, že jsi jel jako prase?

co se týče možnosti maximálky TDI z kopce, tak roztáh jsem jí na 215km/h, ale to už je otáčkoměr kousek v červeným a pro motor fakt hardcore...

:) jj myslim. sjed pred Prahou na Brandejs a jed do Celakovic - na tech jejich silnickach a po obcich se neda nic predvadet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi tak uz se domluvte at se rozhodnu jestli FSi nebo MPi :-)

Kamarád měl 1.6 FSI.. koupil ji jako referenčku skoro v plný palbě, jinak říkal, že by bral MPI.

Nevím jak je to teď po nástupu 1.8 TSI, ale předtím jsem četl, že 1.6 MPI je nejprodávanější benzín v OII.. by mě zajímalo u těch 1.6ek v jakým poměru se prodaly v MPI a FSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád měl 1.6 FSI.. koupil ji jako referenčku skoro v plný palbě, jinak říkal, že by bral MPI.

Nevím jak je to teď po nástupu 1.8 TSI, ale předtím jsem četl, že 1.6 MPI je nejprodávanější benzín v OII.. by mě zajímalo u těch 1.6ek v jakým poměru se prodaly v MPI a FSI.

FSIcek je daleko min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios: no já jsem si říkal. V ČR jsem na salonu viděl jen jednou slevu cca 100t na RS.. důvod nevím, ale všiml jsem si, že tam stála hodně dlouho. Německý ceny jsem moc nezkoumal, jen, že tam mají neporovnatelně lepší výbavu, která když se započítá u nás do konfigurátoru, tak vyjdou ty auta vlastně levněji. Ale díval jsem se do ceníku některých východnějších zemí a tam ty ceny jsou opravdu někde jinde (a možná ne jen na východě).. však tady z fóra někdo takhle tuším koupil hodně výhodně LaK. A co se divíme, máme tu prostě jedny z nejdražších Škodovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...