Přejít na obsah

1.6 FSI (85 kW)


roman5a9

Doporučené příspěvky

Marios: Ja verim ze jde kolem 500k sehnat hodne pekne auto, ale muj rozpocet je omezen max do 400k a proto jsem se omezil na 1.6ku, nejaky ref. nebo predvadeci vuz

Jofree: To co jsi poslal je moc pekne auto ... ale bohuzel nad me fin. moznosti :feve:

Me vysnene auto je RSko ... takze pokud bych mel penize na RS tak bych nevahal ....

Editováno: , autor: drastys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta: ano, to ano.

Marios: ono jde o to, že někdo koupí radši auto s 26tis km(který je imho uplně nový) dobře vybavený, než fungl sparťana. ty na to koukáš jinak, najedeš prd kilometry, takže ti auto s pár desítkama tisíc km přijde už starý. jako já mít teď 400tis, tak nad novým autem vůbec nepřemejšlim a už vůbec ne nad novou škodovkou kupovanou u nás v ČR. auto co má najeto do těch 30tis km je v podstatě nový a určitě seženeš daleko lepší motorizaci než 1.6MPI. toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288: Jo tak podobne nejak peremyslim, nechci uplne hole auto ... vim ze bych tam potom spoustu veci dodelaval a prislo by me to na o hodne vice penez ... Myslis ze se da do 400t. poridit auto s km do 30tkm ze slusnpou vybavou, tak max rok dva stare? Zatim co jsem zjistoval tak jsem zadbnou takovou nabidku nevidel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, že jo. záleží, jestli trváš na oktávce, tak ty si všeobecně docela drží cenu, což je pro tebe v tomhle případě nevýhoda. chce to hledat, ale první co mě napadne, tak třeba Alfa Romeo hodnotově docela padá, jsou to fešný auta. nebo zkus obejít takový ty bazary co jsou spojený s autosalonama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosta: ano, to ano.

Marios: ono jde o to, že někdo koupí radši auto s 26tis km(který je imho uplně nový) dobře vybavený, než fungl sparťana. ty na to koukáš jinak, najedeš prd kilometry, takže ti auto s pár desítkama tisíc km přijde už starý. jako já mít teď 400tis, tak nad novým autem vůbec nepřemejšlim a už vůbec ne nad novou škodovkou kupovanou u nás v ČR. auto co má najeto do těch 30tis km je v podstatě nový a určitě seženeš daleko lepší motorizaci než 1.6MPI. toť můj názor

Jenze pokud se budeme bavit o te nabidce 1.8 TSI za 499 000 Kc, tak mi to prijde moc penez kvuli tomu, ze fungl novou s timto motorem koupis za 530 000Kc (jasny nebudes si ohrivat prdel v sedackach a uz vubec ne v kuzi, nebudes mit destovy senzor (imho je naprosto nepouzitelnej), dvouzonovku a vsechny okna v elektrice a ESP, jenze rekl bych ze klasicka vybava ambiente + jumbobox, repraky, radio uz spartan neni a je to v celku slusna vybava kde uz napriklad ja nic vic nepotrebuji, ale chapu ze nekdo toho potrebuje vic, nicmene radsi novou ambiente nez ojetou (a 26 000km uz je ojete a ne nove) v plne palbe o 30k levneji (navic uz se zkracenou nebo zadnou zarukou) Nehlede na to, ze pokud nekdo behem tech 26 000km tomu daval čouda, tak to auto muze byt opotrebovane jako by melo ve skutecnosti trojnasobek toho co skutecne najelo. Proste neni nad to koupit si funglovku a zejt si ju podle sebe (teda pokud na to clovek ma penize a rozdil 30k Kč mi za to stoji abych je investoval do polovybaveneho TSI nez do ojeteho TSI v plny...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec onehda sem tu prodaval 1,6 fsi celkem za slušny prachy auto stalo 400tis bylo komplet vybaveny v kuži ,dvojzonova klima, deštovej senzor ,atd atd melo najety 39 tis. :palec2:1,6 fsi se da sehnat taky do 400tis. tetkom mam aji 1,6 fsi a koupil sem ho za nějakych 450tis. :palec2:

Editováno: , autor: x.luky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios ty si fakt blb. Jak muzes s tym motorcekom 1,6 jit 200 vkuse. Ja sem sel 160 vkuse na ovela silnejsom motore a po ceste byl hořki jak svina. A ty ze s 1,6 co ani papierovo nema taku maximalku ides po rovinke 216. Zobud sa !!!

Svetla nesvietit koli spotrebe je blud aky som este nepocul. A misto klimi uziivas suchy led ,ci co ? :palec2:

Takych frajerikov mam najradsej co su hrdinami recou. Ale jak pride na lamanie chleba lebo sa chce zafrajerovat v dedine a ide 120 a ides mu zobrat vodicak tak zmekne jak masielko.

Si ani neuvedomujes ze brzdna draha pri 200km je okolo 200m + tvoja oneskorena reakce + oneskoreni brzdniho ucinku... nechci radsej pomyslet

Vis to musis byt falat vola.

Ja mam TDI a spotrebu pri normalnej jazde po cestach I triedy mam kolem 6-6,4 l. a myslim ze jezdim v ramci norem a vcelku bezpecne.

ja s timto motorem vytvoril 220km/h

a z MB na sjezd Celakovice (Brandys) jsem take jel 200km/h v kuse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288: Jo tak podobne nejak peremyslim, nechci uplne hole auto ... vim ze bych tam potom spoustu veci dodelaval a prislo by me to na o hodne vice penez ... Myslis ze se da do 400t. poridit auto s km do 30tkm ze slusnpou vybavou, tak max rok dva stare? Zatim co jsem zjistoval tak jsem zadbnou takovou nabidku nevidel ...

A jakou máš představu o výbavě? Já bych měl jet do 2 týdnů pro nový auto do Dánska (OII combi Ambiente 1,6 FSI, proti ČR o cca 70t. lepší výbava). Cena vychází právě na těch tvých 400 klacíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...