Přejít na obsah

1.6 FSI (85 kW)


roman5a9

Doporučené příspěvky

singlir01: Vybavu asi ambiente + radio stream a dodelat park. senzory dozadu a dalku na central ... to je zatim ma predstava ... za 14 dnu se mam setkat se znamym co prodava Škodovky tak uvidime. ...

Tak za cca 380 t už můžeš mít roční krátkou OII 1,6MPI Ambiente z Německa s nadstandardní výbavou ( mobile.de a spol.) a nebo úplně nový s 2r. zárukou z Dánska (1,6FSI, ESP, hl. airb.,tempomat,DO,...)

Editováno: , autor: singlir01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za cca 380 t už můžeš mít roční krátkou OII 1,6MPI Ambiente z Německa s nadstandardní výbavou ( mobile.de a spol.) a nebo úplně nový s 2r. zárukou z Dánska (1,6FSI, ESP, hl. airb.,tempomat,DO,...)

Jo tak to verim, ale Ja ma z tech dovozu trosku strach, proto az prijedu (asi za 14 dnu) z dovolene tak zajdu za kamosem co ma autosalon Škoda a uvidime co sezene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ma z tech dovozu trosku strach ...

Je mi jasný, já ještě na jaře ani netušil, že OI je vlastně Tour :kol-44: a před pár měsícema byl pro mě DOVOZ taky krajně podezřelý ! Ze začátku jsem tápal, ale jak jsem postupně získával info, obavy se rozplynuly a už se toho nebojím. Zprostředkovatele jsem vyloučil (u dovozu nového auta od ofic. dealera Škodovky ani nejsou zapotřebí) a pojedu si pro auto do Dánska osobně. IMHO to za těch 200tisíc dolů proti zdejší katalogový ceně stojí. A máš navíc funglovku s 2 letou zárukou.

A abych nebyl úplně OT, tady je celkem dobrá (ve smyslu objektivní) recenze na to 1.6FSI: http://www.autorevue.cz/default.aspx?secti...mp;article=6969

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidi, nebuď tak přísný... :) 1.6 FSI není špatný motor... já se jenom zeptal, zda by nebylo vhodné se před jeho koupí trochu zamyslet, jestli by nebylo lepší vzít ten 1.8 TSI, ale pravdou je, že to už je zase jiná cenovka.... halt... :( ale jinak za OT sry... kdyžtak to promázni... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velkej rozdil tak akorat ve spotřebě... -_-

Malé porovnání pro Mariose:

Pružnost 1.6 FSI:

60-100 km/h: 3 st. 7,3 s; 4 st. 11,8 s

80-120 km/h: 3 st. 8,2 s; 4 st. 11 s; 5 st. 16,7 s

Pružnost 2.0 FSI:

60-100 km/h: 2 st. 4,6 s; 3 st. 5,6 s; 4 st. 8 s; 5 st. 10,1 s

80-120 km/h: 3 st. 6,1 s; 4 st. 7,5 s; 5 st. 9,8 s; 6 st. 13,6 s

to já jenom abys věděl, že rozdíl není jenom ve spotřebě! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale kupovat dneska 1.6 FSI, není to tak trošku krok zpět??? :help:

Myslíš výkonově? V Dánsku maj trochu užší sortiment než tady, takže další v pořadí u Ambiente je 1.8TSI ( cena do 450 t.). Můj strop je jako u Drastyse, 400 t. Takže není jiná volba. A navíc myslím, že si ta 1.6FSI bude s mým stylem jízdy docela rozumět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, já nepochybuju o tom, že 1.6 FSI pro oktu nestačí... myslím, že stačí i MPIčko... :) měl jsem ho v O I. a byl jsem spokojenej... ale kdybych nebyl limitovanej penězi, tak jdu do 1.8 TSI... :) každopádně ti přeju, ať dobře pořídíš a seš spokojenej! ;)4

to Ovidi... hh... Mariose raději ne! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska cesta Jeseník - Olomouc - Jeseník za deště ve dvou lidech s průměrnou spotřebou 5,9 l/100km a s průměrnou rychlostí 79 km/h -_-:p

Mariosi co máš na těch 17" kolech za gumy?Ta spotřeba 5,9 by byla skvělá i za sucha a po rovině ( a ne v Jeseníkách za mokra).Mě žere Okina za deště určitě aspoň o 0,5l víc než na suchu.Já mám Micheliny Energy a jen 195 na 15" a za sucha jsem schopen se k tvé spotřebě přiblížit jen za opravdu eco-jízdy a to na suchu a po rovině ale v kopcích a za mokra ani náhodou-leda bych se do kopců nechal tahat koňma a jezdil jen z kopce po rovině-pak možná.Je sice pravda, že můj kombík je těžší a 1.8 není 1.6 ale stejně ta tvoje spotřeba je fakt dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...