Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Ha,ha, já jsem tu cenu právě nepsal rovnou, ať Vás to neporazí.

No ale jde o to, že jsem schopen udělat cenu min. o 3100,- nižší tzn 11800,- za pár 280x22

A třeba u 312x25 na Oct RS o 6000,- dolů z 20 na 14t.

Takže pokud by se našel nějaký (ne šílenec je silné slovo, ale řekněme fanda)

který by takové kotouče chtěl, tak u mně to má levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha,ha, já jsem tu cenu právě nepsal rovnou, ať Vás to neporazí. A třeba u 312x25 na Oct RS o 6000,- dolů z 20 na 14t.

Takže pokud by se našel nějaký (ne šílenec je silné slovo, ale řekněme fanda)

který by takové kotouče chtěl, tak u mně to má levněji.

Což o to, jeden "pacient" by tady byl! Ale kdyby jsi mě za nohy pověsil, tak 20 litrů (i s deskama) ze mě nevypadne. :unsure:

To jsou přesně takový 312 mm kotouče, po kterých toužím. Pokud by vážili pod 8 kg, to by pak bylo žrádlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam k tem Brembam Textary.......

Asi do toho nenám co kecat, proto že mám na svích kotoučích ATE a desakách Textar najeto jen "150 km". Ale kolem mě mají kluci na autech převážně kombinaci Brembo/Textar. A nikdo z nich na ně neřekl nic jinýho, než chválu.

Každopádně díky za informace, možná kdybych měl desky textar tak to bylo v pohodě. Nevím... Mám desky TRW a Brembo Max už jsou křivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca kolem 250 km. Zdá se mi to už v poho. Stačí nepatrně sešlápnout a tlačí se mi bulvy na čelní sklo :kuk: . Zatím to ale šetřím, tak nemůžu říct. Prostě jsem si na to už zvyknul a těžko říct, jestli je to lepší nebo horší než standardky. Prostě je to spoko. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...