Přejít na obsah

Defend lock


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Lepší je construct.Cenově stejný jen o třídu lepší materiál.

Spíš bych řekl, materiál stejný, jen o dost dražší než defend. Když jsem kupoval já, byl construct dražší oproti defendu o 1 000,-Kč. A to se nezmiňuji o výhodách defendu, oboustraný klíč a zamykání bez klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam defen lock v aute stalo ma to 4074 sk bez montaze montoval mi to servisak co robi taketo zariadenia v servise.No nemam nan zaruku nakolko montaz nebola v servise ale doma.Cena je mala preto ze to nakupoval priamo serrvis od vyrobcu inak ten moj je typ DC 2922A rotary lock inak stoji tak 8000sk ma zamykanie v manzete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna zaujimava skutocnost co sa tyka defen locku na ktoru musim upozornit.Ten znamy co mi montoval defen lock mi povedal ze v servisoch ked montuju defen lock nedodrzuju jednu vec maju to dokonca nariadene.Original defen lock ma specialne skrutky ktore sa pri montazi zatahovani deformuju.Oni tieto skrutky vymienaju za obycajne a to preto keby sa nahodou pokazil tak ho mohli lahko rozobrat.Inak ked sa pokazi da sa to tiez ale trva to cca 3 hodiny inak to maju za 10 min.Preco sa si tak lahko ukradne auto ked ma defen lock ze?Neviem ako to je s constructom zial mozno podobne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší je construct.Cenově stejný jen o třídu lepší materiál.

Spíš bych řekl, materiál stejný, jen o dost dražší než defend. Když jsem kupoval já, byl construct dražší oproti defendu o 1 000,-Kč. A to se nezmiňuji o výhodách defendu, oboustraný klíč a zamykání bez klíče.

Už drahnou dobu má i construct s oboustraný klíč a pro vozy Fabia existují nyní dokonce obě dvě varianty zamykání, se stejnou úrovní zabezpečení, buď s nutností použít klíč, nebo s možností zamykat bez klíče. (oba dva typy se zámkem v manžetě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna zaujimava skutocnost co sa tyka defen locku na ktoru musim upozornit.Ten znamy co mi montoval defen lock mi povedal ze v servisoch ked montuju defen lock nedodrzuju jednu vec maju to dokonca nariadene.Original defen lock ma specialne skrutky ktore sa pri montazi zatahovani deformuju.Oni tieto skrutky vymienaju za obycajne a to preto keby sa nahodou pokazil tak ho mohli lahko rozobrat.Inak ked sa pokazi da sa to tiez ale trva to cca 3 hodiny inak to maju za 10 min.Preco sa si tak lahko ukradne auto ked ma defen lock ze?Neviem ako to je s constructom zial mozno podobne ;)

Blázni! Znám několik lidí které montáže zabezpečovacích zařízení už několik let živí a jak mi říkali vyměnit hrhací matice za obyčejné, nebo ty trhací neutrhnout si nikdo z nich dodneška nedovolil ani jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este jedna zaujimava skutocnost co sa tyka defen locku na ktoru musim upozornit.Ten znamy co mi montoval defen lock mi povedal ze v servisoch ked montuju defen lock nedodrzuju jednu vec maju to dokonca nariadene.Original defen lock ma specialne skrutky ktore sa pri montazi zatahovani deformuju.Oni tieto skrutky vymienaju za obycajne a to preto keby sa nahodou pokazil tak ho mohli lahko rozobrat.Inak ked sa pokazi da sa to tiez ale trva to cca 3 hodiny inak to maju za 10 min.Preco sa si tak lahko ukradne auto ked ma defen lock ze?Neviem ako to je s constructom zial mozno podobne ;)

Zda sa mi to malo pravdepodobne , ze by to tak robili v serioznych servisoch . Po montazi predsa rucia za montaz a to nielen mne , vyrobcovi ale aj pred poistovnou . Pokial by sa to dokazalo , ze robia taketo veci , tak by si velmi uz potom nepichli .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já mám DefendLock za 4,5t kč. i s montáží.A co se týká těch trhacích šroubů,tak si myslim,že pokud bude chtít někdo ukrást auto s tímto,tak si ty šrouby s sebou vezme a ty trhací urazí...,anebo auto naloží na odtahovku a jakej byl Defend....? :ph34r::disgust::076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Defend lock DC 2922A rotary lock a srdečně ho nikomu nedoporučuji. První se mi pokazil - zůstal zablokovaný naštěstí v odemčeném stavu. Uznali mi reklamaci (po 2,5 letech) a namontovali nový. Ten má ovšem takovou nectnost, že pokud se na něj lehce zatlačí, sám se lehce zamkne (zřejmě je tam mírné předpětí ovládacího pera) opakovaně se mi v poslední době stalo, že manželka nohou o něj zavadila a za jízdy se mi zablokovala řadicí páka!!! Není uzamčený úplně - odblokovat se to dá pootočením bez klíče, ale je to opravdu hodně nebezpečná vlastnost. Demontáž původního jsem si dělal sám - navrtal jsem do trhacích matic dvě dírky a vyrobil jsem si klíč se dvěma trny - stejný princip, jako je u rozbrušovaček. V servisu na to hleděli, oni na to používají takovou frézku - v podstatě takovou trubku s břity vespod - to bych svojí fábince nikdy neudělal! Příště radši zkusím Construct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho trva otevirani defendlocka podle spusobu "bumping key"

podivejte se jak to delaji rusky.

http://video.google.com/videoplay?docid=-8453025499148001123

Vog

Tak to je dost drsné, u toho prvního jsem měl klíč z videoklipu, ten nový má klíč trochu jiný, asi bezpečnější, ovšem ten je zase stračně náchylný na mechanické poškození náběžné hrany a pak nejde zasunout. Prostě shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...