Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Takze MIB + Displej , plus ak chcem virtual cockpit tak este ten a poriesit optiku medzi ? na to existuje opticky kabel ked mam aj canton ?  co sa tyka zapojenia MIB tak tam je co vsetko naviac oproti amundsenu ? predpokladam ze ten koaxial medzi mib a displej bude iny ale inak zbytok sedi ? na tej mib 2,5 je tych vystupov o dost viac 
    • Konečně jsem se o já dokopal k instalaci tlumení alespoň pod zadní sedák. Možná začátek další fáze? Kdo ví....  Pláty pěkně dát vyhřát na sluníčko a odmastit, měřit, stříhat, řezat, tvarovat, doplňovat malé kousíčky tam, kde se člověk sekne v tvaru nebo rozměru, důkladně přitlačovat, propichovat bubliny. Prostor pod sedadlem mi trval asi 3,5 hodiny. Asi půl hodiny z toho je vymýšlení, jak zajistit zpětné nacvaknutí sedáku, aby aspoň trochu držel v předních pouzdrech. Nárůst výšky pod kobercem je prostě už znát a bude muset dojít k přizvednutí pouzder, aby sedák držel spolehlivě.    První vrstva Comformat S1 Jsem tak trochu perfektcionalista....  Druhá vrstva Comformat Raptor
    • Ahoj, chci koupit nový airbag do tříramenného zkoseného volantu z roku 2017, ale vůbec si nejsem jist rozdělením. Pokud vím, tak jsou jen dva druhy airbagu - jeden do roku 2018 a druhý od 2018 (nebo s výhřevem i dřívější)- první má tu "čepici" mělkou, druhý hlubokou. Když je ale hledám, tak podle kódů dílů je jich asi 20. Je potřeba to nějak dál rozlišovat, kromě toho rozměru?
    • vše je stejné, přesně jak píšu tak to je.. lze ověřit podle PR kodů.. pouze 1.6TDI má z výroby větší chladič pokud má tažné z výroby.. ted jsem si dal tu práci a zkontroloval všechny motorizace.. u většiny motorizací jsou s tažným z výroby silnější ventilátory
    • Tak se podívej co tam máš za kompresor, resp jaký je na něm výrobce a číslo a hned budeš vědět, jestli máš ten problémový...
×
×
  • Vytvořit nový...