Přejít na obsah

Novinky na VW-Scene.cz, VW Club - Volkswagen Klub


791 témat v tomto fóru

  1. SEAT CUPRA slaví hattrick

    • 0 odpovědí
    • 740 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 544 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 616 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 487 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 460 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 396 zobrazení
  2. SEAT e-CUPRA ABT XE1

    • 0 odpovědí
    • 519 zobrazení
  3. Volkswagen Polo GTI 2021

    • 0 odpovědí
    • 521 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 390 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,6k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 588 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 491 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 462 zobrazení
  4. Nový VW Tiguan Allspace

    • 0 odpovědí
    • 836 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 556 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 524 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 534 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 575 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 476 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 467 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 791 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 671 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 585 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 527 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 475 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj nenašel by se tu prosím někdo v Praze a okolí kdo by mi pomohl s výměnou repro a vytlumením dveří? Jsem docela zručný, ale stejně je lepší to dělat s někým, kdo už s tím má zkušenost, auto je v záruce... Vím, že na to jsou firmy, ale 1) Zbyl nějaký tlumící materiál z ahifi, tak bych ho chtěl využít 2) mám výškáče DLS (moc se mi líbí zvuk), ty bych dal dozadu (středobasy nechal) a dopředu dokoupil komplet DLS stejné řady ...to mi žádná firma neudělá z dodaných věcí Samozřejmě zaplatím a rád přiložím ruku k dílu
    • je to normálne , tie veká tečú vo veľkom , detto guferá na kľuke ... v lepšom štádiu to tečie tak že rozleptá vodné hadice a vystrelí z toho voda v najlepšej chvíli v 38st na dialnici ... totalne olejničky   toto na foto by som prvé umyl , vyzerá že to žere olej ako tiež zvyknú a ten kto to dolieval nemá pevnú ruku 
    • a ja v dnes po pulnoci zaplatil tech 100kc a dnes vyskakuje tohle ... jsem teda zvedav .. jestli mi ty reklamy zmizi nebo ne ... 
    • Sorry, to som si tam vážne nevšimol, asi som prepracovaný. Dík
    • Vážení provozovatelé fóra, bylo by prosím o změnách jako je skokové navýšení ceny členství předem informovat? Z ničeho nic mi na všech verzích fóra začala vyskakovat následující hláška:     A při kliknutí na ni se pak dostanu sem:   Momentálně mám aktivní členství SKODAHOME.cz za původní cenu. Znamená to, že po skončení období už nepůjde obnovit? Pokud ano, znamená to, že se stávající cena za rok navýší skoro šestkrát. Provádět takové změny bez předešlého oznámení mi přijde dost neetické. Když se rozhodnu, že novou cenu nezaplatím, přijdu o skryté reklamy (což se dá přežít), ale hlavně o neomezené úložiště fotek. Taky je zvláštní, že i přes aktivní členství je možné zaplatit toto nové předplatné. Neměla by být před platbou ještě nějaká kontrola stavu členství? Toto je pro mě natolik klíčová věc, že už nemám moc chuť v téhle situaci fórum dál používat. Hádám, že mě nikdo nenutí... Jinak samozřejmě, že provozovatel má na tyhle změny právo. Jen píšu, že by se to dalo udělat i líp a víc transparentně. Bylo by aspoň možné vyjasnit, jak se tato změna týká stávajících členů? Děkuji za vyjádření.
×
×
  • Vytvořit nový...