Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Pod 2tis ot./min. se autu fakt nechce. Jakmile to skočí na 2100 tak to zatahne a jede bomby jak blázen. Já byl zvyklý třeba rozjet kopec a jel jsem normálně na 5. Teď tam musím dát trojku a pak čtyřku která to úplně nedává.
    • Robi to veľa ľudí aj bez demontáže palubnej dosky. 
    • 1. určite to môže mať súvis s vypalovaním, ak ti to vypaluje často tak sa ani nečudujem, žeby si mal takú spotrebu. Ak ti to vyhodí aj na dialnici kontrolku DPFka tak je buď zlý snímač diferenčného tlaku a tým ti ukazuje zle protitlak DPFka a tým ti rýchlo narastie zaplnenie spálitelného popolčeka alebo je to DPFko resp. katalyzátor KO. Treba to pozrieť cez diagnostiku ako často ti to regeneruje aké to ma protitlaky a podľa toho riešiť či už ten snímač alebo čistenie/výmenu DPFka.   2. Doliať 1liter na 3000-3500km úplne bežná prax ak sa tam menieval olej každých 30tkm a nakladalo sa tomu. Ako často meníš ? Aký olej dávaš ? Máš tri možnosti kde sa to môže strácať.  1. Turbo ti púšťa 2. cez piestne krúžky  a  3. cez gufero na kľuke.   3. podľa mňa by to mohlo mať súvis s kardanom resp. niečo so 4koľkou. Písalo sa tu na fóre viac krát o tom či už na O3 alebo na S2,3 nech odpovedia znalejší.
    • Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jakým způsobem jste tento problém vyřešil??? Jelikož nyní řeším úplně to samé. Děkuji za odpověď.
×
×
  • Vytvořit nový...