Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Přestalo mi fungovat na dálkovém ovládání zavírání a stahování oken. Ještě včera fungovalo a dnes nic. Prosím o nějaké tady. Dik
    • @hamoun Díky, pokusím se kontaktovat... co jsem zjistil zde na fóru tak je už pár let neaktivní takže bůhví jestli ještě dělá. Ale jak jsem pročítal různá vlákna tak je to místní legenda co umí prakticky vše.   Jinak co konkrétně si na auto dával? Vím že máš čtyřkolku takže tam jsou jiné díly ale i tak by mě to zajímalo.   Co se týká toho Bilsteinu tak bych se tomu opravdu rád vyhnul a raději koupil jen pružiny a stabilizátory. Co si budeme pořád je to jen předohrab v naftě který má pevnost karoserie asi jako plátek sýra. Na sportovní jízdu mám jiná auta. I s tím jak je auto teď tak mám podvozek nastavený na Sport. Když vezu někoho vzadu tak se občas někomu dělá z toho houpání na Normál/Comfort špatně.    
    • Už jsem možná přišel na zádrhel, OBDeleven pro iOS neumí to samé co pro Android.  Zde pro porovnání: https://www.obd-eleven.cz/programy-funkce/
    • Ja to měl namontovano zde: lpgfrystak.cz -LPG Solution. Jenže to už je jedno, protože firma cca 2,5 roku neexistuje.
    • Škodovka ti to dodatečně zcela určitě neprodá. Ti to jedou stylem jak to sjelo z linky takovou výbavu to má a konečná (neplatí pro moderní modely co mají eshop v infotaimentu ale i u toho musí být hardware už z výroby ve vozu).   V minulém příspěvku když jsi psal že si měl ACC tak to byl ten nejzákladnější co se ovládá přes páčku blinkrů? Protože pokud radar podporoval adaptivní tempomat (ten co zpomalí pokud jede před vozem pomalejší auto) tak zcela určitě podporuje i pACC. (pokud teda oktavka nedostala po faceliftu nějakou novější generaci.   Tu aktivaci FECu dělají různí lidé přes hack a ti lidi co to dělaj tak právě nebudou levní    
×
×
  • Vytvořit nový...