Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Stejně jak píší všichni výše. Přemýšlel jsem o Kamiq a Karoq. Šel jsem do salonu a sedl do Karoqu a bylo jasno. Ještě jsem si zašel sednout do Kamiqu abych si to ujasnil. Ale byl to v Kamiqu pocit jako bych si sedl do své staré Fabie :-) co jsem kdysi měl. Hned jsem se vrátil do Karoqu. Chtěl jsem prostě prostor.
    • Třeba taková Mazda zase nemá ostřik kamery.... Karoq ano.
    • Dobrý deň, zaujímalo by ma prečo práve NIK "PTiCA" - to je z ruštiny alebo to má iný význam? Ešte by ma tiež zaujímalo kto platí administratívne poplatky za udržovanie tejto web. lokality v aktivite? Komu tu máme " říkat  pane". Aby som nebol špatne pochopený svoje otázky  pokladám bez najmenšej tendencie niekoho uraziť alebo provokovať.
    • No nevím ta sada je spíše na praskliny a vyštíplé kousky, tohle máš jako by oděrky. Osobně bych zajel na konzultaci někam do kvalitního Autoskloservis co s tím. 
    • Mam jiz druhy vuz kde mam jak senzory tak i kameru a jednoznacne kamera je cislo jedna. Hold pokud neni kmera pipak asi lepsi nez nic, ale dnes nabizi kameru kde kdo. Kdyz jsem bral auto v roce 2014 delal jen malo kdo a ceny byly rakety na tom varili neskutecne.   Jak jsem uz vyse na Karoq sem tam kamera hodi chybu a rozliseni mohlo byt lepsi, na to jak si Skoda hraje na hogo fogo. Kvalita kamery jako u francouzu a horsi nez u asiatu.
  • Create New...