Jump to content

Historie Škoda Auto

Sign in to follow this  
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Jel jsem na dvojku, pod mírným plynem, rozjížděl jsem se totiž ze semaforu a přes ty koleje jsem nechtěl jet moc rychle.   Na kameře v autě nenahrávám zvuk. Přední parkovací senzory nemám, jen FA. Ano, obraz na videu by byl stejný, kdybych já sám dupnul na brzdu, ale proč bych to dělal?   Pozor - psal jsem to už v nějakém příspěvku výše, asi to zapadlo: já tudy jezdím každý pracovní den, z práce a do práce. Za dobu cca dvou let, kdy jezdím s tímto autem, se mi to stalo asi 4x. Vždy na tom samém místě. Ale až teď jsem si stáhl a publikoval to video. Inspiroval mne právě kolega Lukecko.  ... chápejte - když se vám to stane samotnému, připadáte si jako úchyl  ...  a je to možná náhoda a nebo náhodný individuální problém auta, ale pokud má stejnou zkušenost i někdo jiný, tak už je to asi systémová záležitost ohledně techniky auta bez ohledu na konkrétní kus. 
      • Já to tam mám a WiFi najde,ale stejně ani ta mini opera nefunguje.
      • Ona taky rychlost na videu může dost zkreslovat.   Zajímavé je, že se to stalo na stejném místě dvěma různým řidičům, resp. autům.
      • FA jde přeplynovat, ale musí se promáčknout plyn až na podlahu (osobní zkušenost). Zajímavé taky je, že když jede člověk na tempomat, tak přes zásah FA (už v momentě kdy píská, ale nebrzdí) se tempomat vypne, ale pokud nebezpečí "zmizí", tak se tempomat zpět aktivuje.

@Wdog v tom videu není zvuk? To je docela "zásadní" problém, jinak nejde poznat zda je to zašlápnuto řidičem, nebo funkce FA (popřípadě pokud má auto přední parkovací senzory, můžou ho zabrzdit ony, ale na to už si jel docela rychle podle videa).