Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Velmi pekne ti ďakujem za rady. Vcera som auto dal napychnuť na diagnostiku a zavádza (chyba) je v pačke....motorček ostrekovača funguje len páčka nedáva povel. Takze chyba je v pačke. Ešte raz ti velmi pekne ďakujem.
    • Zkoušel někdo vyměnit ty odpory pod nosnikem za vykonovy nebo je lepsi sehnat origo? 
    • třeba nedokončené homologace?
    • Ak by som mal tento motor, alebo jemu podobný, tak by som zvažoval tieto 3+1 možnosti, resp. ich kombináciu: vôbec by som to neriešil a dával by som najlacnejčí 5W-40, VW 502.00 olej ktorý dostať ak chcem predsalen dať niečo lepšie, tak 0W-40, VW 502.00 olej ak chcem pre motor to najlepšie za rozumný peniaze skrátim intervalu výmeny oleja ak neviem čo s peniazmi, tak dám do motora nejaký závody olej, ako Motul 300V Trophy 0W-40 alebo Millers Oils CFS 5w40 NT+ Realita je ale taká, že v tom istom eshope za polovicu už kúpiš 4 litre 5W-40-ky od Carline alebo Mannolu, a inde sa určite nájdu aj lacnejšie vyhovujúce oleje. Alebo keď už za každú cenu chceš niečo lepšie tak za tie peniaze naozaj radšej kúp 0W-40, prípadne skráť interval.
    • Pokud ti padá teplota při jízdě z kopce, bude to termostat.
  • Create New...