Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poškození pístů a příčiny

0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

• Aktuální příspěvky

• Mě nesvítí ručička otáčkoměru a část podsvícení rychlosti. Občas to problikává. Vypadá to na špatný kontakt, nebo zdroj světla. Zatím jsem to nijak nevyřešil, bo do toho žádný elektrikář nechce jít.
      • Teda takhle z fotek je to pro me tezce nestravitelny. Palec dolu, ale je to jako se vsim, sto lidi sto chuti, hlavne, ze radost ma majitel.
      • Já zase naopak souhlasím se Stringem. Ač sám mám Škodovku a tahle značka mi není trnem v oku jako mnohým zdejším členům, tak pro mě prostě koupě jeté octávky nad 300 nebo 350 tisíc smysl nedává, když lze za podobné peníze koupit nové auto s full zárukou. Sice mám také dost silnou averzi k těmto Korejcům především díky velmi špatným zkušenostem s předchozími generacemi, ale hold ti kluci šikmoocí to dotahují dál a dál a jestli se stihli za tak krátký čas dotáhnout do shodné kvality se škodovkou, tak by se měli v Boleslavi začít třást jak moc je šikmoočka předeženou za dalších pár let. Je to smutné, ale je to tak. Sám jsem zvědav kam mě to zavane za dva roky až budu měnit Octávku za něco novějšího.
      • › Kalle Rovanperä a spolujezdec Jonne Halttunen (ŠKODA FABIA R5) dojeli i přes chybějící zkušeností na své první Švédské rallye na druhém místě kategorie … Continued Zdroj Zobrazit celý článek
      • Takže na budúci týždeň som objednaný do servisu na posúdenie reklamácie. Potom dám vediet ako to dopadlo