Přejít na obsah
 • Vytvořit účet


 • Aktuální příspěvky

  • Tak to se omlouvám za mystifikaci, ptal jsem se na to při koupi v listopadu 2018 a to mně řekli, že to možné není a nebude.
  • Jedine co mozmo napacha je vyssia spotreba. O kolko? Individualne...

   Niektori z nas jazdia plyn brzda a vobec nevyuzivaju rekuperaciu. Niektori zas saleju za kazdym deci a brzdia motorom uz sedem svetelnych rokov pred dedinou.

   Ja by som tiez rad upozornil na jeden fakt, ked uz sme pri "spravnackych" vyhlaseniach.

   Viaceri z vas ste skoro nadavali uzivatelovi@osobne a inym co tuto upravu propagovali. Viaceri z vas (absolutne bez osobnej skusenosti, bez overenia) vyhlasujete ze ferda to vie vypnut inak. Konecne sa oteplilo a uzivatel s ktorym som komunikoval a ktory unho bol, logoval parametre po sw zmene, a ako som predpokladal, nedoslo k uplnemu vypnutiu tejto eko srandy. Ak to cita a chce, nech sa tu prizna, ja ho bonzovat nebudem, taka bola dohoda.

   Ja sa kludne aj predzasobim pokorou ked uvidim profesionalnejsi pristup k technickym temam, a ked sa prestanu viest diskusie stylom JPP.
  • tak jsem koupil novou anténu na střechu a hrají mi pouze 2 až 3 stanice
  • Pro znalé problému bych rád upřesnil, že fórum je o diskuzi, radách a předávání případných know-how. To, že jste tady někteří od fochu neznamená, že ostatním budete vytýkat, jakou Ameriku náhodou neobjevili.

   Je jen dobře, že jste tady, ale trochu pokory a pochopení k nám neznalým by neuškodilo.

   Já stále doufám, že toto odpojení nepáchá žádné vedlejší škody. Díky všem, ktěří už takto jezdí několik měsíců, za poznatky .
  • To chrastění/klepání při zatáčení jsem řešil OIII (automatická dvouzónová klimatizace), v servise rozebrali a přenastavili klapky co nastavují proudění vzduchu, od té doby klid.
×