Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

• Aktuální příspěvky

• Livebomb: Ty kotouče se sjížděly rovnoměrně na starých destičkách. Ted jsem dal nové desky a od té doby se kotouče sjíždí jeden tak na 85% a druhý tak na 60%. Zajedu s tím asi do jiného servisu, aby to posoudili.
    • Tu nálepku tam stejně musíš mít jen pro STK.
    • Tak jsem dnes narazil na O3 1.4TSi s CNG v požadované cenovce, to by mohla být do města zajímavá alternativa. Je to r. 2014, takže ještě i standardní palivová nádrž a navíc v Brně je těch stanic dost, jedna dokonce 1km od manzelčiny práce. Takže proklepnem historii a stav a uvidíme... Nad CNG jsem původně nepřemýšlel, ale garáž nemám(e) a krom Vaňkovky nikam do krytého parkoviště nejezdí, takže by to nevadilo. 
    • @misor1994 to jsem si neuvědomil, vidíš. @Zdenek Pastorek já to ani nepřekládal, resp. to moc neřeším, protože hodně hodnot v adaptacích v OBD11 mám v němčině ...
    • Aktuálně: Na blbečky parkující na invalidech byť žádný invalida v autě nesedí a ani není nikde vidět tabulka za oknem, že by o invalidu šlo, jsem si tak nějak zvykl - je to pro dnešní mladé řidiče naprosto normální (i když mě je 32 a nikdy bych si na invalidu nestoupl), ale aby přijel borec a zablokoval hned 4 místa, když o 30m dál jsou prázdné kóje, to chce být hodně vymaštěný...