Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Údajně finální podoba OIV RS. Převzato od Igora z OctaviaClubu.
    • Ahojte, môj problém je celkom bežný, ibaže bežné riešenia nejak nezaberajú. Nefunguje mi elektrické otváranie kufra na Fabii 1, rv 02. Tlačidlo funguje, (poistky ok), mikrospínače v zámku sú dobré, káble v krku nie sú zlomené, ani nikde nie sú poškodené, motor zámku funguje. Všetko niekoľkokrát skontrolované a premerané, nikde som problém nenašiel. Jediná posledná vec, ktorá by mohla byŤ zlá je komfortka, je možné, že by nešlo práve iba toto otváranie kufra? Vedel by niekto pomôcť? Ďakujem.
    • A sisi isty ze ten servomotor co si tam dal ma potenciometer? Lebo existunu aj typy bez potenciometra. Ale zase su urcene pre klapku vnutornej vonkajsej cirkulacie.    Treba poz4iet ci su na motorceku obsadene vsetky 5 piny. 2 piny su pre motor a 3 piny pre potenciometer, pripadne premerat potak ci tam je a funguje.    Hlavne tam stale. Pise ze si to nekalibroval... Alebo sa kalibracia nezdarila? Osadil si to dobre? Podla servisneho navodu? 
    • Nakodovat zapnutie hmloviek spolu so zapnutymi dialkovymi a musi stacit. Ak nejazdis rally
    • Jsou zapojeny i datové piny pro konfiguraci míchačky a aktualizaci fw, nebo jde o čistě napájecí kabel? ;)
  • Create New...