Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Vyndej spínač z madla dveří m rozeber opatrně kolíbky, bacha jak je to uvnitř poskládaný, pružinky , atd.  a uvnitř je tištěný spoj, který je špinavý, očisti a poskládej. Mně to pomohlo. Spoj je pěkně špinavej. Poskládej, než  namontuješ madlo , tak to vyzkoušej, jinak musíš koupit nový spínač. Dělal jsem to na Fabii, na O3 pomohlo, ale na tátovo Yetině jsem musel vyměnit. Vždy stačila strana řidiče. 
    • V tom to asi nebude, okno hladce dosedne, ani jiné, viditelné "poškození" není vidět. Mně spíše zajímá, jestli koncové polohy zajišťuje řídíci jednotka sama a nebo dostane signál z nějakého externího čidla.
    • Ahojte,   po návšteve umývacej linky mi začalo vrzgať pri od/za klápaní zrkadlo na vodičových dverách. Celkom blbá závada kedže auto malo 8,5tis km a nepožívam bezdotykové umývarky. Vyriešené v servise, kde mi bolo povedaná, že pri každej servisnej prehliadke sa musia obe zrkadlá premazať, tak asi skrátim interval z 30 tis na 10. Má niekto podobný problém?
    • Ahojte, zažil som tento Vianočný stromček už aj ja, po uspatí vozidla sa to resetuje a neostane ani zápis v chybových hláškach. Škodovka o tom to probléme vie, údajne nie je to HW chyba ale Soft. Keže sa to deje náhodilo, je ťažke to zreplikovať. Osobne očakávam nejaký SW up grade po zime, keďže ešte zima môže priniesť nejaké SW nedokonalosti. Takže už len vyčkať na up grade SW.  Existuje aj iné riešenie ako urýchliť reštart - vybratie poistky F22 na dobu minimálne 3 minut - rada od technika zo škoda servisu. Doporučujem len ako núdzové riešenie, kedže poistková skrinka nie je stavaná na 100 výmien jednej a tej istej poistky.
    • Zdravím, po prejdeni 9850km mi auto vyhodilo hlášku doplnte olej. Skontorloval som podľa mierky a hladina bola na minime. Každý motor má určitú spotrebu oleja, ale po 10 tis km 1 liter sa mi zdá celkom dosť. Obzvlášť keď to porovnám z doterajšími autami z francúzskej výroby objemu 2 litre bolo treba doplniť tak po 20  tis km 1 liter (všetky vlastneneé od nova) Neviem či je to vlastnosť týcho 142kw motor, alebo ... podelte sa 
×
×
  • Vytvořit nový...