Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Citigo / 8 - Karoserie

0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

• Aktuální příspěvky

• 1. Tema na Bolero tu je!  2. Podporovanie stacania km tu nebude predpokladam tolerovane!  3. @Pawouk by to mohol presunut, zamknut, zmazat... 4. Mas dokazy? Link, foto... A co ak mam Swing alebo Amundsen, tam sa daju ci nedaju???  5. Co ak Bolero odpojim, daju sa ci nedaju? 
      • Clinte, kdybych měl o 200000kč víc, taky bych koupil buď OIII, nebo možná Karoqa, ale já ty peníze navíc nemám, takže nastoupil holý zdravý rozum. Buď koupit OIII ojetou s nějakou střední výbavou, ale s min 100000km po někom, o kompletní nevíš jak se k tomu choval, nebo OIII novou v základu (možná s nějakou příplatkovou výbavou, ale asi ne za 370000kč), případně roční vůz v Ambiente+, no a nebo něco jiného a to něco jiného nového (pro mě i designově zajímavějšího) byl Fastback. Nemyslí si, že jsem nemusel hodně přemýšlet a dělat ústupky z toho na co jsem zvyklý, ale doma mám 3 stará auta a už jsem byl docela zoufalý jak pořád něco někde opravuju, takže nové auto byla asi jediná možná volba jak si ulevit od starostí. Už teď opravdu vím, že koncernová auta mají velmi dobře vychytané různé ty ukládací, odkládací prostory, v kufru Fastbacka není jediné místo, kam schovat kompresor, startovací kabely, nákupní tašky apod, má oka na síť pouze na dně kufru, dali v horních partiích nemá, takže třeba já svou velice využívanou dvoustěnnou síť postavenou na stojáka nikam neuchytím, uvnitř auta jsou jediná odkládací schránky ve dveřích, u spolujezdce a pod loketkou, jinak vůbec nikde nic...
      • Zdravim mam vybratu fabiu 1.2tsi a obsahuje radio ŠKODA BOLERO. niekde som sa docital ze ak auto obsahuje to radio nedaju sa stacat km je to tak ci som v omyle?
      • Jo, nevím jak tomu je teď, ale dlouhou dobu taková akce u Škofinu byla. Stačilo složit minimálně 70% a zbytek rozložit do jednoho nebo dvou let bez navýšení.