Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Mám ten samý problém, EGR zjistili že je k.o.,tak zaslepení. 500 km ok, znovu škubání a ještě to začalo hulit, diagnostika říká jen, že lítají tlaky, jinak diagnosticky v pořádku. Už jsem z toho zoufalej  
    • Otázkou je, jestli to hraje roli, zda to bylo standartní nebo ne... BCM to buď umí a nebo neumí. A skoro bych řekl, že to po FL bude umět každá, byť třeba to nemusí teoreticky mít aktivované v kódování... A v dílenské příručce jsem nenarazil na nějaké rozdíly ve schématech zapojení, které by naznačovaly dvě verze zapojení - se signalizací a bez... Kontrolka výpadku žárovky (K170) nemá nikde uvedenu poznámku *dle výbavy a zároveň nikde ve schematech sdružených přístrojů nechybí...
    • Tak to je takové poněkud k ničemu... Docela by mne zajímalo, proč do manuálu (ještě v roce 2013, kdy se FL dělal už třetí rok) dali tuhle zmínku, že by to mělo i formou textu hlásit např. právě prasklou žárovku předního tlumeného světla, když to vlastně neumí ani tou blbou ikonkou žárovičky zahlásit v podstatě nic, dokud neshoří 2/3 žárovek na autě...? Zatímco prasklou levou obrysovku na 40 let starém vozíku po dědovi to alespoň ikonkou žárovičky zahlásit umí...
    • A ja som myslel ze to je  chyba.... ďakujem pekne, funguje !
×
×
  • Vytvořit nový...