Přejít na obsah

Zaslepení zámků Naposledy a pořádně!!


OTDi

Doporučené příspěvky

Zdravím ,

Máte někdo zkušenosti se zaslepením zámků, jak pozitivní tak negativní??

-jaký typ, značka a všechno co konkrétně je potřeba a co jak udělat a namontovat a popřípadě nějaké vychytávky s tím spojené?

-jakou značku a typ rozhodně nebrat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ,

Máte někdo zkušenosti se zaslepením zámků, jak pozitivní tak negativní??

-jaký typ, značka a všechno co konkrétně je potřeba a co jak udělat a namontovat a popřípadě nějaké vychytávky s tím spojené?

-jakou značku a typ rozhodně nebrat??

Záslepky koupiš origo i v barve pokud máš lakovaný kliky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zaslepeni lol

Tu istu si kupil original taku, alebo si ju upravoval?

smysl to má, zámkama to zkoušej nejdřív, je to pro ně nejmenší překážka a když není zámek tak polovina chmatáků jde k druhýmu autu vedle...

Presne tak, ide hlavne o to, mat viac "spomalovacov" pre corky ako vedlajsie auto.

Ked chcu ukradnu, tomu ale neodpomozes nijako (len zabetonovanim celeho auta do zakladov domu). Velka vacsina zlodejov ale ide len po "rychlovkach" a preco im to ulahcovat, ked netreba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslepíš si zámky,pak ti dojde baterka v DO a jsi v pr.eli,pokud jsi někde mimo město.

;) Jo může se stát všechno, ale to je riziko. Většinou ale stejně trochu šťávy zůstane. Nebo potom urazit krytku - což taky jde.

moje zaslepeni lol

Mám to stejně, jenom ne tak hezky zalakováno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslepíš si zámky,pak ti dojde baterka v DO a jsi v pr.eli,pokud jsi někde mimo město.

D.O. nosim 2: jeden v origo klíčku a druhej v ovladači k alarmu = malá pravděpodobnost že odejdou oba současně ;)

vnější zámek už nemám na autě ani jeden... čím víc překážek tím líp lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna praca! :kol-27:

Napis prosim Ta strucny popis ako si to poriesil...

Nechci za nikoho mluvit, ale asi to udělal následovně:

- řádně odmastil lištu

- vnitřek díry zdrsnil

- díru na klíč zadělal aby tam nevlezl tmel

- zatmelil

- nechal vytvrdnout

- přebrousil

- přetmelil

- přebrousil

- odvezl lakýrovy

- ten nalakoval

- zaplatil

- namontoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ,

Máte někdo zkušenosti se zaslepením zámků, jak pozitivní tak negativní??

-jaký typ, značka a všechno co konkrétně je potřeba a co jak udělat a namontovat a popřípadě nějaké vychytávky s tím spojené?

-jakou značku a typ rozhodně nebrat??

Mam uz od prvniho majitele, kufr taky odpojeny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci za nikoho mluvit, ale asi to udělal následovně:

- řádně odmastil lištu

- vnitřek díry zdrsnil

- díru na klíč zadělal aby tam nevlezl tmel

- zatmelil

- nechal vytvrdnout

- přebrousil

- přetmelil

- přebrousil

- odvezl lakýrovy

- ten nalakoval

- zaplatil

- namontoval

A nepraska ten tmel, ked je ho taka velka vrstva? :kuk:

Ja som skor rozmyslal, ze tam navarit kus toho plastu, zabrusit dorovna a az potom tmelit len drobne nedostatky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zatmelil, jako "podložku" pod tmel jsem dal kolečko brusného papíru (nic lepšího nebylo po ruce). Mám to na autě cca 1,5 roku a drží bez nejmenšího náznaku praskání. Navařit tam kousek plastu a přetmelit by mělo taky jít - já ale v tu dobu nic lepšího neměl po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci za nikoho mluvit, ale asi to udělal následovně:

- řádně odmastil lištu

- vnitřek díry zdrsnil

- díru na klíč zadělal aby tam nevlezl tmel

- zatmelil

- nechal vytvrdnout

- přebrousil

- přetmelil

- přebrousil

- odvezl lakýrovy

- ten nalakoval

- zaplatil

- namontoval

tak nejak akorat sem diru zavaril,vystrihl sem si kolecko stejteho materialu jako je lista(ABS)zavaril a vykitoval,vrstva kitu asi 2mm ,dal plnic,namychal sem si barvu,nastrikal,nalepil chrom.samolepku a namontoval :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejak akorat sem diru zavaril,vystrihl sem si kolecko stejteho materialu jako je lista(ABS)zavaril a vykitoval,vrstva kitu asi 2mm ,dal plnic,namychal sem si barvu,nastrikal,nalepil chrom.samolepku a namontoval :palec2:

No takto som to myslel, "zavarit" aby bola mensia vrstva gitu. Mozno si aj ja raz take dam, ked tam nepichnem nejaku kameru... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky smysl ma odpojeni zadniho zamku? Pokud ho odpojim, stejne jde mechanicky otevrit ne? Pak se tedy muze zlodej dostat do auta pres kufr...

Zmysel to ma hlavne pre jazdenie po meste, na krizovatke sa Ti nikto nedostane len tak do kufra.

Zaslepenie ma zmysel jednoznacny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na staré oktě jsem to měl podobně,ale né úmyslně, vyjebalo se to samo, nefunfoval mechanismus kterým otáčíš klíčkem, otáčel jsem na prázdno(vypadlá pružinka) ale zámek funguje normálně dál, protože DO pošle signál přes jednotku do zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na staré oktě jsem to měl podobně,ale né úmyslně, vyjebalo se to samo, nefunfoval mechanismus kterým otáčíš klíčkem, otáčel jsem na prázdno(vypadlá pružinka) ale zámek funguje normálně dál, protože DO pošle signál přes jednotku do zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...