Přejít na obsah

Automatický dojezd el. oken


Romaxik

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a mám takový dotaz: Nedávno mi opravovali v servisu el.servo na řízení a přitom měli odpojenou baterii. Ted mi nefunguje na levém předním okně automatický dojezd(ani nahoru, ani dolu), obyčejně okno funguje. Na levé straně jde oboje, jak ručně,tak automatický dojezd. Nevíte, čím to může být, případně, zda se to stalo tím odpojením aku? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pises oboje u leve strany :huh: , mam takovy dojem, ze tou prvni levou stranou jsi myslel pravou......tam ti to ani fungovat nebude....na strane spolujezdce neni dvoupolohove tlacitko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal, že když stahuje okno u spolujzdce tlačítkem u řidiče, tak se mu neotevře a nezavře automaticky.

Stalo se mi něco podobného a otevření a zavření oken klíčem, tento problém odstranilo.

Koukni do Návodu k obsluze. Na str.14 se píše:

Po připojení akumulátoru je nutno nastavit horní polohu zavřeného okna ( aktivovat systém).

- klíčem pomocí komfortního ovládání zavřete všechna okna

- klíč krátce uvolněte

- po zavření oken podržte klíč v zamykací poloze ještě asi 3s.

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

A co když nemám zámky ve dveřích???Budu měnit zřejmě teď na podzim baterii.

funguje to i za pomocí tlačítek. Budeš držet tlačítko u okna které ti nefunguje dokud ti nesjede dolů, uvolníš tlačítko a znovu je stiskneš pro sjezd dolů a budeš držet cca 3s. Totéž uděláš nahoru, budeš držet dokud nevyjede nahoru, uvolníš a znovu nahoru na cca 3 s. Potom by mělo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...